Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez mit jelent és mit tehetek...

Ez mit jelent és mit tehetek a megoldásért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


UPC előfizetők vagyunk (tányéros) és édesanyám áthívott magukhoz, hogy valami nem stimmel a tévével. Ezt írja ki:


"A műsor nem tekinthető meg HDMI-kapcsolaton keresztül, mert a TV nem támogatja a digitális tartalomvédelmet (HDCP). A műsor hagyományos felbontásban történő megtekintéséhez húzza ki a HDMI-kábelt, és csatlakoztasson SCART vagy kompozit videocsatlakozót."


Átcseréltem scartra, de nem jó a kép minősége és még zúg is ilyen háttérzajjal a műsor, alig lehet érteni bármit is. Gyors megoldásnak akartam, amíg találok rá gyógyírt, de nem jött be. Ez eddig nem volt probléma. Múlt novemberben vettünk Samsung LCD tévét és HDMI-vel pompásan működtek a csatornák. Most mi változott hirtelen? Most hozták be ezt a tartalomvédelmes mizét? Ezenkívül van még 2 régebbi Samsung, szóval várom, hogy azokon is felhozzák ezt a problémát, mert azok is HDMI-vel vannak csatlakoztatva.


Hogy fogom tudni ezt megoldani? Ha felhívom a UPC ügyfélszolgalátat gondolom rávágják, hogy scart csatlakozó kell és nem tudnak többet tenni az ügy érdekében? Valaki tud segíteni?


Köszönöm szépen a segítséget!


2017. okt. 21. 20:25
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsi, édesanyámék tévéje led, nem lcd. Nekem van lcd, a konyhában pedig led van. Mindhárom Samsung. Kíváncsi leszek erre, hogy hogy oldódik meg.
2017. okt. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!