Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jó ötlet ezt meglépni? (Vissza...

Jó ötlet ezt meglépni? (Visszafogadás)

Figyelt kérdés

Három hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Minden remekül haladt, megtaláltuk a közös hangot. Párszor találkoztunk, és egy találkozásra voltam attól hogy megcsókoljam.


Egyik reggel arra keltem hogy írta, visszamegy az exéhez. Képzelhetitek mi volt, nem részletezem.


Erre ma rám irt, én már tudtam, hogy szétmentek.

Elkezdte irni, hogy sajnálja, meg bocsánatot kért, és azt irta, hogy rengeteget gondolt rám azóts, és mélységesen megbánta.


Nos ezen fellendülve azt mondtam neki, ha valóban így gondolja, akkor egy hónap múlva találkozhatunk, és átbeszélhetjük.


Ti mit gondoltok? Visszafogadjam ezek után, vagy csak egy újabb vakvágány van készülöben? :/


16/F



2017. aug. 11. 01:40
 1/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nem....nem jó ötlet témának nem megfelelő helyre írni :)
2017. aug. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, ne haragudj, félreyomtam
2017. aug. 11. 01:41
 3/8 anonim válasza:
Pussy vagy? Ne hagyd, hogy egy csaj akkor dobjon es vegyen vissza amikor akar..
2017. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem vagy normális..

Megírta,mégcsak oda se ment,akkor?

Nem is kérdés hogy add ki az útját

2017. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia kedves kérdező.


Ha valóban ér annyit neked ez a lány akkor ne szalaszd el az alkalmat, ha megpróbálod újra vele azzal semmit sem vesztesz. De figyelj oda, hogy NEM neked kellesz bizonyítani, hanem neki. Ő akarjon veled közös programokat. Neked csak annyi a dolgod hogy ott vagy és élvezed a társaságát jókat beszélgettek és ha jól alakul minden te is hívd el néha valahova, de ne minden nap. Az olyan mintha csak veled foglalkozhat.. nincs meg az a szabadság érzete.


Nem tudom régebben mi volt az "ex" barátjával, de most hogy visszament hozzá történtek dolgok (ami miatt otthagyta újra) amiből viszonyítási alapokat szerezhetett. Most már tudja tőled mit várhat és hogy mit várhat tőle. Csak maradj mindig önmagad és lehetőleg pozitív! Sok sikert!


_Tvájlájt_ felhasználónak pedig üzenem: tekintve az életkort és hogy a kérdezőnek csalódást és fájdalmat okozott nem

könnyű ezt személyesen szóban elintézni. Sokan nem képesek rá. Ahogy olvashattuk a lány bocsánatot kért. Tegyük hozzá azt is, hogy még tapasztalatlan és érzelmileg még nem képes felfogni a dolgok súlyát. Ezért is előbb gondolkodj mielőtt szólsz. Neked nem számít mit mondasz de neki igen.

2017. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem birja ki pasi nélkül, nem bánt meg semmitsem, egy buta liba.
2017. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 1et értek
2017. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hanyagold a dolgot. Nem èri meg....
2017. aug. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!