Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti is észrevettétek hogy...

Ti is észrevettétek hogy napok alatt eltűnt a YouTube-ról majdnem az összes Mónika show-s videó?

Figyelt kérdés

Épp egyik nap akartam mémet gyártani meg poénkodni egy haverommal hogy elküldök neki valamit, és döbbenten tapasztaltam hogy nincs fent. Mondom nézek másikat, az sem. Még az ilyen népszerűek, mint a Jóskagyerek meg Francik... is eltűnt. Szinte az összes teljes adást törölték, csak a néhány másodperces rossz minőségűek maradtak. Némelyiknél kiírta hogy szerzői jogi okokból törölték.

Most mi van?

Azt hallottam lesz valami új "Mónika" show Nádai Anikóval.

Most akkor bekeményített az RTL és töröltette ami fent volt? Visszeteszik-e majd vajon?

Amikor rossz kedvem van vagy csak poénkodni akarok a haverjaimmal mindig felvidítanak ezek a jelenetek, de most már ezt is elveszik?

Komolyan ki vagyok akadva. Szegény Pempit is meghurcolták emiatt, mit kínlódott a videóival aztán alig keresett vele pedig tök ötletesek voltak, mehetett ki gályázni az építkezésre hogy megéljen, Amerikában meg nála ezerszer tehetségtelenebb videósok milliókat keresnek.

Most komolyan ezt a kis szórakozást sajnálják tőlünk?

Milyen világban élünk?


2017. jún. 29. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én utoljára fél éve keresgéltem ezekre, mert akartam nevetni egy jót. Akkor még fent voltak. Igen, ez a szerzői jog miatt lehet, de most mindjárt meg is nézem.
2017. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De, amúgy egy csomó fent van.


https://www.youtube.com/watch?v=bWKDLFm9SX4

2017. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az RTL Goldon ezerrel fogják ismételni az Mónika show-t. Ott lesz alkalmad nézni.
2017. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már nem jó a két link.
2017. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a kimaradt jelenetek és a cenzúra nélküli vágatlan részek, mint pl a Francik...., az átkozódó cigányasszony, stb. az nem lesz leadva.
2017. júl. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!