Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Technika 16L 914-es TV-hez...

Technika 16L 914-es TV-hez vettem beltéri antennát, de nincs jel?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs meg a használati útmutató a tulaj miatt, interneten pedig nem találom a hivatalos oldalon se ennek a modellét. Jelenleg 3 üzemmódot találtam: Csatornaváltás, hangerőszabályozás és forrásválasztás. Forrásválasztásnál TV-t választottam, és DVB-T-be bedugtam az antenna kábelét, de semelyik csatornán sincs jel.


Olyan menüt meg nem találtam, ahol a csatorna hullámhosszát lehet állítani. (Lehet, hogy nem ez a szó, amit keresek)


Előre is köszi a segítséget.



2017. máj. 28. 18:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam egy olyan tv-n is, aminek megtaláltam a SEARCH gombját, végig is megy, de nem talál semmit
2017. máj. 29. 13:21
 2/13 A kérdező kommentje:
Bár ez régi katódsugárcsöves, és valszeg azért nem találja, mert nincs benne integrált dekóder. De a Technikában kéne azt hiszem, csak ott meg ugye nem találom a search-öt.
2017. máj. 29. 13:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne tuner, akkor is megoldható. Vegyél set top boxot, scart kábellel kösd össze a tv-vel és csatlakoztasd rá az antennát is. Bár lehet, hogy erősítős antenna kell.

Van egy régebbi Akai tévém (képcsöves), scart kábel, set top box, erősítős antenna: működik rajta az összes ingyenes Mindig Tv csatorna. Le kell futtattni a set top box távirányítójával a csatornakeresést.

2017. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Set top box-ból többféle is van, a Mindig Tv-set kérd a Média Marktban.
2017. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2017. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De a Technikához nem kéne már dekóder, elvégre az egy modern ledes tv, nem?

Csak miután összekötjük az antennával, majd lépegetünk a csatornákon, sehol sincs jel. A TV-n meg azt a hangolást nem találjuk.

2017. máj. 29. 23:56
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt az antennát vettem meg: [link]
2017. máj. 30. 09:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Hiába ledes csoda, ha nem működik a DVB-T tunerere, akkor használhatatlan. Használt volt vagy új? Ha új, nyílván van garancia rá, vidd szervízbe. Ha aluljáróban, akkor így jártál.

Kinai gagyi.

2017. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2017. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mennyire esélyes, hogy az antenna a hibás? Mert még mindig nem tudom, hogy minden kipróbáltam-e ennél a tv-nél. Csak hát nincs semmi csatornahangolás stb. Ha pedig bedugom az antennát, ugyanúgy sehol sincs adás.


De már fent sincs a márka honlapján ez a modell, hogy legalább megnézhessem, hogy lehet-e valahogy hangolni a csatornákat.

2017. máj. 31. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!