Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 06-91-es műsorban, ha hívja...

06-91-es műsorban, ha hívja valaki, de foglalt akkor is számláz vagy csak akkor, ha kapcsol és a gép azt mondja a hívását regisztráltuk, de sajnos most nem kerül műsorba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ha már felhívtad akkor tuti számláz
2010. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
felhívtam a szolgáltatómat és azt mondta hívja fel a hangos számlainfót ami viszont azt utolsó hívásként a tegnapi hívásomat mondta(nem 0690-est) és reménykedem,hogy amiért foglalt volt és nem vette fel a gép és mondta,hogy hívását regisztráltuk,talán akkor nem is számlázta a foglalt hívásokat mert,hogy egyszer sem vette fel a gép...de nem vagyok biztos semmiben és most félek,hogy sok lesz a számlám.ha valaki tud még ezzel kapcsolatban mondani valami megköszönném.
2010. máj. 14. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is számlázni fognak. Ha csak azoktól szednék be a pézt akik bekerülnek akkor nem érné meg megcsinálni a műsort.

Megnéztem az rtl honlapján. Ez van kiírva:

"A hívás és az sms díja 375 Forint. A játékos által kezdeményezett telefonhívás nem jelenti az automatikus játékba kerülést."

Magyarán: Telefonálj, mi megkapjuk a pénzt te viszont nem valószínű, hogy bekerülsz.

2010. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!