Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szoktad nézni a Várandós...

Szoktad nézni a Várandós Tiniket vagy a Tinimamikat?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a műsor, ott nem ítélik el ha valaki tinin terhes lesz, mert minden 10. anyuka tinádzseren lett terhes. Jó a műsor is, jol bemutatja, kinek milyen a helyzete. Bár ahogy látom ott mindenkinek alap a kocsi, meg hogy anya/apa segyt, támogatja a gyermekét.
2010. máj. 11. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ó igen én nagyon szerettem :) hasznos dolog volt egy ilyen realityt csinálni.
2010. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is imádom mindig nézem :D Ferrah a kedvencem belőle :)ő olyan szép lány, szegénynek egyedül kell nevelni Szofiát:/ azt olvastam hogy az egyik részben Farrah anyja neki esett Farrahnák fizikailag(de nem adták le ) nagyon hülye az anyja áhhhh.......
2010. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igenigenigenigen!!!!!!!imádom!! tanulságos, néha aranyos, és rájöttem, hogy fiatalon nem poén egy kisbaba(én is akartam, de inkább várok)

20L

2010. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igenigen szoktam(:

és téllegtanulságos egy sorozat:D

nekem maci a kedvencem főleg a fia a kisBentli :D(L)

2010. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De vajon már vége van a Tinimamiknak? Mert különkiadást szoktam látni. Viszont a Várandós Tinik nagyon jók, és tényleg nem könnyű és nem fájdalommentes a szülés.
2010. máj. 13. 17:49
 6/10 anonim ***** válasza:
még megy néha a tinimamik , de az jobb is mint a várandós tinik :) mert ott már nagyobbak a gyerekek nekik ,és és többet lehet látni hogy hogyan viselkednek anyaként stb stb :P
2010. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Piciregica válasza:
Imádooom:D:D:D
2010. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én is imádom!!!! amúgy a www.mtv.co.hu online nézheted. amúgy amerikában minden 3. nő 21 éves kora előtt lesz anya.
2011. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nézi valaki a tini mamik 2-őt??
2011. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen. nézem a kettőt
2011. szept. 4. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!