Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért isteni mindenki ezt a...

Miért isteni mindenki ezt a borzalmas X-faktort?

Figyelt kérdés
Ez az X-faktor már nem az, amilyen volt az 1.-3. évadig, nagyon nem tetszett az idei. Az zavar, hogy sosem a dal számít és az hogy a dalszöveget tudják, hanem pofára megy az egész és a SZEMÉLYISÉG-et nézik. Hogy lehet személyiségről beszélni 15-16 éves kamaszok esetében? Itt leginkább amit látok, hogy mindenkire ráerőltetnek egy teljesen más külsőt mint amilyen volt. És az énekesek nem olyan jók, mint eddig voltak. De ugyanez vonatkozik a többi tehetségkutatóra is.
2016. dec. 17. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

Ez így igaz!

Mégis vannak akik nézik... pl a rajongo tizenéves lányok....

2016. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
15-17 évesek még nagyon éretlenek, könnyű a kiforratlan énekeseket manipulálni. Hogy aztán az a személyiség, az a Vincze nevű nő(?) miért kapott különdíjat, az nekem rejtély. Ki a fene szavazott erre a repedfazék hangú különc leszbi csajra? Dmitrij volt a legjobb a döntőben, érthetetlen, miért nem ő nyerte?
2016. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenki isteníti :) Én mindig megnézem a válogatást, és legtöbbször megfog néhány versenyző tehetsége vagy egyénisége. Az ideit Barbi és Dimitrij miatt követtem, de csak úgy fél füllel figyeltem oda, és ha ők jöttek, ültem a tévé elé, hangerő fel.
2016. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!