Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éjjel nappal budapest-et nézi...

Éjjel nappal budapest-et nézi valaki?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy iylen nulla műsort ki néz. NEm is értem, hogy mi értelme van neki. Most a mai fiatal mit fog ebből tanulni? Minden nap idd magad atom részegre meg k*rvászz meg dorozz? Egyáltalán miért ilyen korán adják? Barátok Közt-nek 22:11-kor van vége ilyen sz*rok miatt (tudom a Barátok közt se túl jó, de azért jobb mint az éjjel nappal, de ez már ilyen szokás nálam, hogy amikor vége akkor megyek aludni). Ebből van bármi féle bevételük? Vagy csak én vagyok ilyen elmaradi és ma már ezt kell nézni?

2016. okt. 11. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván. Ha nem néznék, akkor nem lenne műsoron, pláne nem főműsoridőbe. Maga a sorozat szerintem is nulla, de a nézőit nem véleményezem, mert önmagában az semmit sem jelent hogy ki mit néz. Általában tanulni sem kereskedelmi TV-n futó műsorból szoktak az emberek. Inkább csak szórakozásból nézik.
2016. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért a Barátok köztnél jobb. Bk nekem unalmas volt. Megnéztem 1-2 részt és ennyi. Meguntam. Állítólag profi színészek vannak benne, előre megírt szöveggel, de némelyik iszonyat béna.

Az ÉNBP egész más jellegű, ott nincs előre megírt szöveg,csak bizonyos mondatokat, mondatrészeket kell beleszőni abba amit a szereplők a saját szavaikkal mondanak el. Ezáltal sokkal természetesebbek a karakterek. Amatőrök játszanak, szerintem meglepően jól. Bár 1-2 kivétel ott is akadt aki rosszul játszott.


Nyilván nem oktatásra szánt műsor. Akinek a viselkedését az határozza meg, amit a tévében lát, az végtelenül ostoba. Ez nem tanulásra van! Olyan mint bármelyik más sorozat, kikapcsolódásra, szórakozásra való.

Én nézem, bár nem tv-ben, hanem neten, mert rühellem hogy tele van reklámmal. Sok más sorozatot is nézek ezzel együtt. Inkább sorozat párti vagyok, mint film. Ha abbahagynák, véget érne, nem hiányozna, de szórakoztat, sokszor vicces, lehet nevetni rajta és ennyi.

Vannak természetesen benne írói butaságok (mint pl esküvőre nem az anyukánkkal megyünk időpontot kérni, mert nem adnának). Viszont fontos dolgokat is boncolgat: pl ha drogozol, akkor jó esetben kórházban kötsz ki, rossz esetben a sírban, és ilyesmik. Nemrég felmerült az abortusz téma is. Látszik, hogy még mindig tabu a dolog, nem merték beleírni, hogy a nő elveteti a gyerekét...inkább írtak egy spontán vetélést.


Sokszor vicces, és sokszor elgondolkodtató is. Ha nézi valaki, az még nem jelent semmit. Semmit nem mond el arról, milyen ember. Ez csak 1 sorozat a sok közül. Ha nem érdekel, nem kell nézni.


Pl Való világot nem nézem, mert nem érdekel. De ha nézi valaki, attól még nem lesz nulla ember.

2016. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze nem az mondja meg hogy miylen az ember, hogy mit néz, de azért lehet rá következtetni belőle, hogy mi érdekli.


De a tanulásos részt nem felnőtt (inkább 25+) emberekre értettem, hanem gyerekekre. MErt azért a gyerek más mint felnőtt. És ha ezt lássa a tévében nem kizárt, hogy majd ezt is akarja csinálni.

2016. okt. 15. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki olyan ostoba, h azt hiszi, attól az illető különb lesz, h unalmába másokat utánoz(khm, mint a majmok az állatkertbe) arra inkább nem mondok semmit. Aki meg bunkó, az anélkül is az lenne. Mert míg nem volt ez a film, se pedig a Való Világ, addigis voltak nagy-nagy bunkó paraszt ember-utánzatok.

20/NŐ

2019. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!