Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az "Áll az alku"-ban mostmár...

Az "Áll az alku"-ban mostmár minden játékosnak kötelező bőgnie?

Figyelt kérdés
Szerintem írtó szánalmas,ahogy beharangozták,hogy húúú,de drámai lesz meg minden - aztán az egészből annyi lett,hogy MINDEN játékos eröltetetten bőg a nagy döntéseknél.Vicces,hogy korábban ez 10-ből kb. 1 esetben fordult elő...
2010. ápr. 25. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én inkább azt tartom szánalmasnak, hogy elvileg itt mindenkinek kell a pénz ugye. És akinek igazán kell a pénz, az a kicsinek is örül véleményem szerint. És erre a nő nyer 4,4 milkát, holott a táskájában 13 lett volna, és majdhogynem sírva fakadt... -_- Ha nagyon kell a pénz, akkor szerintem 4,4-nek is igazán lehetne örülni...

Amúgy a sírásról annyit, hogy a magyar ember mindig csak sírni tud. Nézz meg egy áll az alkut a Rai1-en (régebben legalábbis volt) akárhányszor néztem, soha egy játékos sem sírt! Sőt, volt hogy az óóóóóóó-zó tömeget még a játékos vidította, tapsoltatta, stb... hát igen, azok az olaszok, ezek meg mi vagyunk...

2010. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy normális viszonylatokban 500.000 Ft is sok, amit még akkor is kapnak ha kinyitották az összes milliót. De szerintem azért rossz lehet az amikor tudjuk, hogy 13 milliónk lehetett volna. Szerintem mindenkinek fájna, legalább egy kicsit.
2010. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!