Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Telefunken 3d smart tv vélemén...

Lacca17 kérdése:

Telefunken 3d smart tv vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy Telefunken L48F249X3CW3DU 3d smart tv-t. A kérdésem az lenne, mi a véleményetek róla,vagy hasonló tv-ről? 3d szemüveget milyet, és hol kapok hozzá? Mert azt olvastam csak a saját márkájú szemüvege jó minden 3d tv-nek, és azon belül is csak adott típussal. Amellett ez a tv képes a 2d-3d konvertálására?

#3D #Smart #ár-értékarány #Telefunken L48F249X3CW3DU #2d-3d konvertálás #3d szemüveg vásárlás
2016. szept. 20. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb 1 évvel ezelőttig egy olyan dobozos tévém volt, amit kb 20 éve vettek szüleim használtan. az egyetlen extrája a távirányító volt.

Most is csak azért vettem egy jobb tévét mert kellett a PlayStation4-hez. Így se 3d meg smart tv, mivel nem hiszem hogy érdemes olyat venni. Az semmi más mint parasztvakítás, hogy elmondhasd hogy neked okostévéd van meg 3d, de még nincs kiépítve megfelelően ez a 3d rendszer, így kb semmit nem érsz vele.ÉN azt mondom vegyél egy sima FullHD tévét és abból se a legnagyobbat (attól függ milyen messziről nézed)

2016. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem fontos a 3D, mivel van is hozzá olyan eszközöm, amivel használható, és láttam már full hd műsor alatt mire képes a 2d-3d konvertálás, szóval hasznos volna, csak nem tudom ezt a készülék tudja-e, mivel alig van róla infó, pedig ez egy német tv ráadásul.
2016. szept. 20. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy török tévé (Vestel), kínai alkatrészekből. A németek csak a nevet (a legendát) adták hozzá, így könnyebb eladni.
2016. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül is megéri megvenni, vagy nem? Illetve miféle szemüveg jó ehhez, mert gondolom csak lehet hozzá venni, ha nekem amit adnak hozzá(2db-ot) kevés, és mondjuk 6 kéne. Meg sehol nem találok róla infót, hogy 2D-3D konvertálásra képes-e.
2016. szept. 22. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:

"Meg sehol nem találok róla infót"

Mit vársz akkor egy olyan terméktől, ahol már az eladáskor nincs info? Hogy lesz majd szoftverfrissítés vagy pótalkatrész később? Találsz majd szervizt, ahol elvállalják? Egyáltalán ki a forgalmazó, aki felelős a garanciáért?

Nekem nem kellene ilyen, ha a fentiekre nincs jó válasz.

2016. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!