Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ez a Valóvilág Big Brother?

Mi ez a Valóvilág Big Brother?

Figyelt kérdés
Nem értem, akkor most melyik?
2016. aug. 28. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy mi volt a különbség a Big Brother és a Valóvilág között? Főként mióta a VV utóbbi évadaiban már nem volt beszavazó show, meg a néhány évaddal ezelőtt bevezetett aréna is kimaradt már az utolsó évadokból.
2016. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Big Brother sajátossága az volt, hogy a játékosok szavazták ki egymást, tehát nem a nézőkért produkálták magukat a játékosok, mert egymást kellett meggyőzniük a bennmaradásért. Ezzel szemben ez pont nem került bele, mert ugyanúgy a néző szavazata dönt.


Jó kérdés hogy mi maradt, sajtócikkek sem nagyon térnek ki erre, valószínűleg a szabályzaton változott valami ami a műsor folyamán majd kiderül.

2016. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A Big Brother 1-et néztem, sőt nagyon szerettem is, a Valóvilág szériákból is láttam néhányat nagyjából. Különbségekkel is képben vagyok. :) Igen, a kiválasztás, kiszavazás teljesen máshogy történt, ezért nem értem mit kevertek itt most meg.

2016. aug. 28. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!