Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szulejmán sorozat?

Szulejmán sorozat?

Figyelt kérdés

Sah szultána ugye nem szerette Ibrahim pasát, meg amugy is rosszban van/volt Haticével. Akkor mégis miért Hürren ellen szövetkezik? Meg még egy kérdésem lenne. Merdzsán (nem tudom hogy kell leírni bocsi ha rosszul irom) aga honnan tudta hogy Hürremet Fahrye megakarja ölni? Mert odamnet a fürdő elé és csak leskelődött.. De miért?


Meg még egy utolsó kérdés: Hürrem és Fahrye most jóban vannak vagy csak látszat? A végén amugy jóban lesznek nem?



2016. ápr. 24. 15:28
 1/2 anonim válasza:

1. Azért szövetkezik Hürrem ellen mert maradni akar a palotában úgy hogy a férjét eljuttatja egészen a fővezíri pozícióig, de addig ezt nem tudja megtenni míg Hürrem az "útban van"


2. Merdzsán aga tudott róla mert Sah szultánáék tervezték az egészet, így ő átment a másik palotába megnézni minden rendben zajlik e


3. Csak látszat. Fahryenek az a feladata hogy Hürrem közelébe férkőzzön, így azt a látszatot kell keltenie hogy jóban vannak, hogy Hürrem megbízzon benne

2016. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Később jóban lesznek. Érdemes feliratosan előre nézni, már jóval előre haladtak.
2016. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!