Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van az, hogy 2010-ben...

Miért van az, hogy 2010-ben 50 perc alatt 3 percnyi rohadvány képsor töltődik csak le a netről. Méééér, mondja meg valaki?

Figyelt kérdés
Mellesleg, szerintem azért, hogy én a pórnép minél előbb megdögöljön.
2010. ápr. 6. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
csak én nem értem a kérdést? pillanat, próbálom értelmezni...
2010. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaaa.. nem 2010 hibája, nyugodj meg-.-" válts net szolgáltatót. Mondjuk most lehethogy semmiköze nincs a válaszomnak a kérdésedhez:D
2010. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mellesleg ma az is megvilágosodott, hogy az egyetemeken, azért tanítanak mindent, olyan részletesen és több éven keresztül (értsd: olyat is meg kell tanulni, amit a gyakorlatban a büdös életben nem fogsz használni), hogy olyan kiművelt légy és széleskörű tudással rendelkezz, amivel az első munkanapodon elmegy az életkedved, mert annyira nem motivál, az a kevéske, amit az agyszövetedből meg kell mozgass, mert a való életben a munkád, csak a töredékét követeli annak, amit kínkeservesen megtanultál. Na meg persze, hogy minél több lóvét húzhassanak ki az emberből. Rothadó beteg fertőzött társadalom. Ezért jár mindenki bánatosan az utcákon, de minközül én vagyok a legbánatosabb.
2010. ápr. 8. 02:20
 4/4 A kérdező kommentje:

+d

Kérdésemmel pedig arra akartam célozni, hogy én is a mai technológia fejlettségi szintjét követelem a háztartásomba. Nem ezt az őskori hulladékot.

2010. ápr. 8. 02:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!