Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Farm c....

Mi a véleményetek a Farm c. műsorról?

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Das Farm
2016. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2016. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

A kedves moderátor megindokolhatná, melyik szabály ellen vétettem.

A sorozat azzal kezdődött, hogy tehéntrágyában turkáltak kézzel és lábbal. Milyen véleménye lehet erről az embernek?

2016. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
De csak egy-két ember dolgozik is valamit, a többi egymást marja, VV ez, tanyára telepítve.
2016. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem sokat láttam belőle, de szerintem kevésbé legalja, mint mondjuk egy VV vagy Éjjel-Nappal Budapest.
2016. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem rosszabb mint a VV, egy újabb mélypont a tv történelemben
2016. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a fő baj vele, hogy unalmas.
2016. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Az éjjel nappal Budapesttől már nehezebb mélyebbre sűlyedi.. Ezek mégis megpróbálják.. Az orszgot minősíti.. Hogy svájcban nincsennek ilyen műsorok? Nálunk a buta embereket csak tovább butítják..szerbiában már megy egy jó ideje,neten bele lehet nézni, borzalmas..lassan a magyarok is olyan "hülyék" lesznek mint az amerikaiak és ez az ilyen műsoroknak (is) köszönhető.. Ha már valaki nem tud meglenni TV nélkül ott van egy csomó állatos műsor (normális állatosra gondolok) akkor már miért nem azt nézi?
2016. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az Éjjel-nappal Budapest annyira pocsék, hogy sokszor nem is lehet érteni, miről beszélnek? Csipognak (a nők), hadarnak, motyognak, ezeket logopédushoz kellene küldeni. Ami a viselkedésüket illeti, hát arról jobb nem beszélni, mindenki mindenkivel be az ágyba, a sok vedelés után ez már mindegy. KDNP-s Semjén Zsóti mit szól ehhez?!
2016. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Múltkor valahogy odatévedtem kapcsolgatás közben. Az mindent elárul, hogy kb. 3 percig bírtam, egyszerűen muszáj volt elkapcsolnom erről az érdektelen szennyről. Ennél még a Való Világ is tovább bírta. Pedig én nem vagyok a valóságshow-k ellen, meg lehetne azokat csinálni kicsit igényesebben is..
2016. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!