Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek forgatják és honnan van...

Kinek forgatják és honnan van pénz az éjjel nappal budapest micsodára?

Figyelt kérdés
gondolom nincs olyan idegzetű magyar aki azt meg tudja nézni és mégis évek óta forgatják,kinek a költségére?

2016. febr. 19. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég magas a nézettsége, állandóan benne van a top3-5-ben. A kereskedelmi tévéknek pedig a reklámokból van főleg bevétele.
2016. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"gondolom nincs olyan idegzetű magyar aki azt meg tudja nézni"


Pont az hogy van. Minden hétköznap több 100 ezer fiatalt ültet le a TV képernyő elé, és így a műsor ideje alatt elég szép a reklámbevétel.

2016. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Olyan dolgokról van benne szó amit a legöbb fiatal (tisztalet a kivételnek) nyálcsorgatva néz. Azonosulni szeretnének vele, a pasik minden nap k.rják a csajokat, izgalmas életük van stb. Szoval szerintem az RTL egyetlen "sikeres" próbálkozása hogy a nagyközönséget leültesse a tv elé és a szünetekben zabálják a reklámokat.Egyébként azt hogy kinek a költségére azt nem tudom, de az Rtl egy Német befolyású csatorna kinn Németországban is fut egy ugyan ilyen sorozat azonos címmel azonok karakterekkel szoval valahol ott kell keresni a pénz forrását :D
2016. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%
Elmebajra kárhoztatás ez a műsor,vagy inkább azt mondanám ez is.Ezt kapja egy normális ember egy nehéz nap után,persze valakiknek sok pénz befolyik,itt a hülyeségeket bőkezűen díjazzák ebben a nyomorúlt országban.A gyomrom fordúl fel ezektől a marhaságoktól.Ezért van olyan sok idióta ebben a gané országban.Szándékosan mérgez a média,egy percig ne legyen értelmes gondolatod,és érzelmeid.
2016. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szoval szerintem az RTL egyetlen "sikeres" próbálkozása hogy a nagyközönséget leültesse a tv elé "


Hát azért volt már több sikerük is.

Legutóbb például a Válótársak sorozatuk hozott sok fiatal nézőt. Viszont meg kell hagyni, hogy az tényleg minőségi cucc volt. Én is néztem. Meg most az X-akták új részi is szállítják a nézettséget ( tudom hogy az a Cool-on megy, de mivel az is az RTL csoporthoz tartozik, így meg lehet említeni ).

2016. febr. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

,,zoval szerintem az RTL egyetlen "sikeres" próbálkozása hogy a nagyközönséget leültesse a tv elé és a szünetekben zabálják a reklámokat"

Kijavítanálak, mert a szünetekben az Éjjel-Nappal Budapestet ,,zabálják". :D Már a műsorok azért kellenek, hogy legyen mit nézni két reklám között. :D

2016. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!