Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A családom miért néz egész...

A családom miért néz egész nap M1 csatornát?

Figyelt kérdés

Már a falnak tudnék menni ettől az átkozott csatornától, nem bírom idegekkel már. Ha épp nem nézik és megy gyorsan kikapcsolom, de két perc múlva visszakapcsolják akkor is, ha nem nézik. Miért csinálják ezt? Próbáltam már átkapcsolni is de az se segített, mert visszakapcsolják. Mikor mondom, hogy egésznap ezt nézik akkor mondják hogy híreket nem lehet nézni? Szeretnénk nézni a híreket?

A nappaliban van a tévé, egész nap azt hallgatom, hogyan lehetne megakadályozni hogy folyton azt nézzék? Mást nem is lehet nézni, annyira unom már.



2016. jan. 9. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Gépezz inkább :D

Úgyis van netflix, tvgo, meg minden hülyeség, úgyhogy gépen azt nézel amit szeretnél :)

2016. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de én nem tévézni akarok csak egyszerűen nem akarom hallgatni azt a sok szart, ami azon megy
2016. jan. 9. 10:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 15 éve jártam műszaki középiskolába, akkor azt tanácsolták a szülőknek, hogy szereljék le az antenna- vagy kábeltévé csatlakozót. Így biztosan nem tudják majd nézni.
2016. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem értek én az ilyenekhez.

Ilyenkor is ez megy, amikor nem magyarul beszélnek benne, akkor is nézik -.-

2016. jan. 9. 10:26
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha újabb a tv akkor tegyél rá gyerekzárat :D
2016. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az élet nagy problémái.

Dugj be egy fülest, és hallgass zenét. Nem kell ezt ennyire túlpörögni.

Plusz gondolom a TV készüléket sem Te vásároltad, illetve ha van, akkor a TV előfizetési díjat sem Te fizeted. Innentől kezdve azt néznek a szüleid rajta, amit akarnak.

2016. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de én fizetem a tévét, már azon gondolkozom lemondom az egészet.
2016. jan. 9. 11:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek már nagyon kamuszaga van.


Ülsz a net előtt és nem tudnál egy koaxiális kábelt kihúzni a tévé hátuljából.


És még a tévét is te fizeted.

2016. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

"de én fizetem a tévét, már azon gondolkozom lemondom az egészet."


Hajrá. Egy gonddal kevesebb.

Max vesznek a szüleid egy MinDig TV-s boxot, és azzal nézik, de mégis megspórolsz pár ezer forintot havonta.

2016. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nyilván azért fizetem mert kell nekem a TV, most sikerült kikapcsolnom végre (de ki tudja mikor kapcsolják be megint)
2016. jan. 9. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!