Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szeretitek a South parkot?

Szeretitek a South parkot?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor leírnátok a kedvenc szereplőtöket és kedvenc epizódjaitokat.

2015. dec. 18. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szeretem, és Kenny a kedvenc szereplőm.
2015. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem is Kenny a kedvencem.
2015. dec. 18. 20:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Mrrph rmph rmmph mrrphh!
2015. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Én lehet, hogy kiöregedtem, régen nagyon szerettem, ma már nem vonz egyáltalán. (A 10-edik évadig követtem).


Kedvenc részem a Keresztény rock című epizód.


A kedvenc szereplőm Randy Marsh, annyira nagyon hülye, és annyira sok eltévedt embernek a világszemlélet gyűjti egybe, hogy nem győzök ámulni. :DD

2015. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én nem rég kezdtem el nézni, most a 6. évadnál tartok. Nagyon megszerettem, a kedvenc szereplőm pedig Stan, és azért mert talán ő a legnormálisabb :D A kedvenc részem eddig az mikor volt a spontán öngyulladás :D :D azt hiszem az a 3. évadban volt! :)
2015. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
A kedvencem Butters és a kedvenc részem kula bá az ünnepi kaki
2015. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kedvenc sorozatom. A 14. évadig mind nagyon jó, de a legjobb szerintem a 8. évad. Kedvenc epizódjaim az 5. évad 1. rész. Scott Telormannek meg kell halnia. 8. évad 10. rész Ovisokk 10. évad 8. rész világok harca. Kedvenc szereplőm az kettő van, az egyik Eric Cartman, a másik Randy Marsh, és azért ők ketten mert ők a leghülyébbek, nekik van a legbetegebb de ugyanakkor legviccesebb humora.
2015. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak mémekből ismerem soha egy reszt sem lattam, leirnatok mi a lenyege, miert vonz egy rajzfilm felnotteket, mi a mondanivaloja?
2016. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Mppffp mppmfmffm fmpöppmépppffm fmpápfffmmmmmmpmmmmpmfppfppmpmppffmfffmpmffpmpmmm.

Pppmppppm pmpíppmépmf fmmmppppppmpmfffmp éfmm fmmmppppmppmmfffmp. Mfmöpffmmpmpp fmpüpmppfföfmp fmpmmmpfffmp ffpfmmmffmpmópppmmmpmp, pmpmpppffmppfmmffpfmpépppffmpppmpppmp, pppémfmmpppffpppmpppmp éfmm mpfmppmfpépffpppmpppmp.

2016. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedvelem, de nem vagyok rajongó. a kedvenc szereplőm Cartman.
2016. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!