Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Digi TV probléma a sportcsator...

Digi TV probléma a sportcsatornákkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


DigiTV előfizetés, 4db TV a lakásban.

A problémám a következő lenne:


Mióta bekötötték a digit-t (jó pár éve), minden hibátlanul üzemel.

A mai nap haza érvén, bekapcsolom a TV-t, nézném a Sport1-et, mert elkezdődött a DartsVB, és a következő üzenet fogad: "Gyenge, vagy nincs jel. Ellenőrizze az antennakábel csatlakozását és a tárolt csatornákat"

Előző nap/héten/hónapban hibátlanul bejött, most viszont egyik napról a másikra ezt a hibaüzenetet kapom.

Megnéztem a nappaliban, ott bejön a csatorna, úgyhogy arra gondoltam, talán az én kábelem a szar, így kivittem a TV-t kipróbálni.

A nappaliban sem jön be az én TV-men egyik sport adás sem (Sport1,Sport2,SportKlub,SportM)

A nappaliban lévő tévét behoztuk az én szobámba, azon nálam is bejön minden, úgyhogy a kábelbajt kilőttük, a TV-vel lesz v.mi bibi.


Valaki tud erre v.mi megoldást?

Bosszantó, és érthetetlen, hogy minden csatorna bejön, kivéve a fent említett sport csatornák nem.


Előre is köszönöm a segítséget.



2015. dec. 17. 21:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!