Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezekben a vetelkedokben amik...

Ezekben a vetelkedokben amik mennek a tvben mibol fizektik ki a nyeremenyeket amit minden nap megnyernek az emberek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat pl a "Bumm" vagy milyen nevű cuccoson (Jobban nem tudom elmondani 😂) ott nem mindenki szokott nyerni még ha nyer is akkorse olyan sokat. Es hat reklamokbol. Legalabbis szerintem. Mivel nagy a nezetsege. (Ez csak az én véleményem én se tudom pontosan)
2015. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Főműsoridőben 1 másodpercnyi reklámidő is milliókba kerül, ezt szorozd be óránkénti 12 perc maximális reklámidővel, napi 24 órában.

Nyereményjátékot az szervez aki probléma nélkül el tud rá különíteni pénzt, és még a játékból is bevételt szerez.

2015. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De mi a fenenek adnak annyit penzt a tv nek a reklamer?

1 millio 1 percert az nagyon sok.Attol hogy a tbe mutatja nem biztos,hogy megveszem es nem is nezek a reklamokat,utalom,mikor megy oda teszem ahol mutatnak valami filmet.


Egyebkent ha kevesebben nezik a reklamot akkor kevesebb penzt kapnak a tv-k,vagy csak az a nezetseg szamit ami a musor ideje alatt van?

2015. dec. 17. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
De lehet hogy valaki megveszi..
2015. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A reklámszakma egy tudomány. Kimutatható statisztikailag hogy pl ha egy barátok közt alatt lemegy egy maggi reklám minden nap akkor egy hónap alatt pl 50 millióval nő a maggi bevétele. Ekkor akár 49 milliót is érdemes reklámra költeni, mert még az is 1 millióval növeli a profitjukat.

Persze ez nem egzakt tudomány ezért elég sok ráhagyás kell, sok benne a pszichológia, így néha nem jön be a számítás de nagytőbbségben működik.


Ha minden nap látsz egy vicces, vídám maggi reklámot és anyád leküld a boltba leveskockáért, szinte gondolkodás nélkül a maggit veszed és nem a "Erzsike kockája" ismeretlen kisvállalkozó próbatermékét.

Az emberek mindig azt gondolják hogy "énrám ugyan nincs hatással a reklám" pedig szinte mindenkire van csak észre se veszik.

2015. dec. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a reklámokból, a licence szerződésből.
2015. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mariaterezia válasza:
Szerintem is a reklamokbol,pl az rtl-nel 1perc reklamert 8evel ezelott 1millio300ezer forintot fizettek errol egy eloadason szamoltak be amin resztvettem.
2015. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
reklám.és hülyeség oda kapcsolni ahol valami film megy,mert nem tudsz bekepcsolódni,és nem is nézed végig,ill ott is reklám megy.
2015. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!