Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Új tv show-k amik külföldön...

Új tv show-k amik külföldön már bizonyítottak. Minek örülnél ha lenne az új TV2-őn?

Figyelt kérdés

Kérem csak az írjon aki ismeri a külföldi műsorokat, és tud írni pár címet minek örülne ha itt is megvennék a licencét.


Pl egy normális Big Brother 3 nem valóvilágos színvonallal jó lenne. Esetleg a Wipeout, ami itthon szinkronizálva lehetetlen küldetés néven fut...



2015. nov. 2. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök nyolc itthon úgy is csak egy zs kategóriás utánzat lenne.
2015. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vajna-show
2015. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
...direkt leírtam valamit.
2015. nov. 2. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
A Big Brother 3 valóban jó lenne, tavaly tervezte a tv2 hogy elindítsa még felhívást is intéztek hogy várják a jelentkezőket de a médiaadó betett nekik így elmaradt, helyette Éden Hotel lett. Úgy reklámozták hogy a Big Brother 3-ban értelmes emberek lesznek.
2015. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, a BB-t csak példának írtam. Nem tudom mennyire volt valós ez a dolog tavaly hogy indul, nyár körül jelentették be, és talán szeptemberben indult volna, kizárt hogy ennyi idő alatt felszerelték (volna) a házat, kamerákat, stúdiót stb stb...aztán meg lefújják? Ugyan... Szerintem arra voltak kiváncsiak mekkora lesz az érdeklődés, nem építettek fel semmit (kép sem volt erről)....érdekes pl hogy a facebook oldaluk hónapokig 1-3000 körül mozgott...ami a nullával egyenlő.
2015. nov. 3. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!