Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Híradósok című sorozatról? Szerintem nagyon jó a története és a szereplők is jók. Olvastam hogy sok kritikát kapott külföldön de nekem nagyon bejött.

Figyelt kérdés
Iszonyatosan tetszett és nagyon sajnálom hogy ilyen rövidre sikeredett, még nézném nagyon sokáig. Jó volt látni hogy az embereket hogy összehozat például Bin Laden halála. Aki kicsit odafigyelt az már az elején tudta körülbelül hogy ki kivel fog összejönni. Nagyon tetszett maga a híradózás is mivel megtudhattuk hogy milyen nehéz, kockázatos egy hír leadása és ha a hír hamis akkor milyen következményekkel jár. A sorozat vége nagyon meghatott de ez szubjektív szerintem. Lehet hogy hülyén hangzik de 15/F vagyok és ez a kedvenc sorozatom míg másoknak a Dr.Csont meg a Walking Dead stb..

#sorozat #HBO #híradó #ACN #híradósok #the newsroom #Will McAvoy #MacKenzie McHale #Aaron Sorkin
2015. okt. 11. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Több éves késéssel, de most nézem.

Nekem is nagyon tetszik. Valahol az olvastam, hogy nem elkaszálták a sorozatot, hanem maga a készítő hagyta abba. Tekintve hogy komoly politikai kérdéseket feszeget (pl. tea party mozgalom) nem tartom kizártnak, hogy külső nyomásra hagyták abba.

2019. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!