Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez a Hungary's got talent...

Ez a Hungary's got talent tényleg ilyen nevetséges?

Figyelt kérdés
Üdv! Kb fél órája megy, de nézhetetlen szinte. Balázsék néha ellőnek egy-egy poént, a zsűri is néha, ezzel még nem is lenne baj. Aztán a produkciók... bejön valaki aki fát hasogat o.O aztán volt aki megevett egy üvegpoharat, volt aki lég DJ (!) "produkciót" adott elő. Nem azt mondom, biztos lesz egy két tehetség, de ez rosszabb mint az x-faktor. Most komolyan a Józsi bá' miért érzi magát tehetségesnek a favágásban?

2015. okt. 10. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az a baj az unalmas produkciókat vágják be.... hogy ebből ki profitál az nem tudom.
2015. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jaj most jut eszembe, egy nő bement azzal, hogy szétbont egy pulykát. Most tényleg? Következő részt, hogy gondolta? Szétbont egy tehenet?
2015. okt. 10. 20:38
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Eddig sokkal a Britain's Got Talent színvonala alatt van...
2015. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Ezel a tehetsègkutatók eleve egy rakás szarok. Aki esetleg jó valamire az is egy èv után köddè válik. Nekem ez csak egy IQ csökkentő:D
2015. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
Mind ilyen. Akár melyik tehetség kutató. Egy nagy giccs.
2015. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze az összes hasonló, de jobbra számítottam. Gondoltam, hogy egy ilyen világhírű műsor, ahol felfedezték Paul Potts-t, Susan Boyle-t, az nagyot fog szólni. Ehhez képest leégetik magukat favágó produkcióval. Ilyen alapon kocsimosással, cipőpucolással is lehetne jelentkezni. Vicc ez a műsor.
2015. okt. 10. 21:17
 7/15 anonim ***** válasza:
De ezt minek írod ki? Nem tetszik, nem nézed. Vagy a konkurenciától vagy? Ez annyira gáz már bocs.
2015. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem a konkurenciától vagyok. De szombat este ez a legjobb amit nyújtani tudnak? Leülök, hogy na megnézem ezt amit már év eleje óta reklámoznak; "elérkezett Magyarországra" így a got talent úgy a got talent stb. Erre pulykát bontanak? Ez nem tehetséges, de még csak nem is szórakoztató. Értelmes ember azon röhögjön, hogy szétszed egy pulykát vagy, hogy felhasogat pár kuglit? Vagy azon, hogy bejön egy félkegyelmű aki megzabál egy poharat? Az se nem vicces, se nem tehetséges egyszerűen gagyi. Ha ez egy szórakoztató műsor akkor valamit elrontottak, Balázs és a zsűri próbált poénkodni ami akár vicces lehet, de erre építeni egy műsort? Ha pedig tehetségkutató akkor tehetségek legyenek. Miért írom ezt le? Csupán, mert csalódott vagyok. Többet vártam ettől a műsortól. Persze kapcsoljak el, de hova? Egy jó, esetleg híres film nem ment amire azt mondtam volna érdemes megnézni.
2015. okt. 11. 20:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt rossz...nyilván ezek különleges egyedi dolgok voltak, így jobban odatudják a nézőt ültetni mivel hasonlót még nem látott. Ha mindenki csak énekelt volna az már unalmas lenne. Kellenek a fura dolgok is.
2015. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ez még csak a válogató, és én jókat nevetek az iyeneken akik elmennek pulykát bontani meg fát vágni. Na az mondjuk már más kérdés, hogy van aki ezt komolyan is gondolja és nem veszi észre, hogy béna vagy, hogy nem odavaló.
2015. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!