Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik reklámot gyűlölöd a...

Melyik reklámot gyűlölöd a legjobban?

Figyelt kérdés
Mi benne a legidegesítőbb?

2015. okt. 2. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az összeset.

Azt hogy van.

Mindent megszakít ami jó, és nem érdekel.

Az egyetlen pozitívuma, hogy néha olyan dolgot lehet megismerni amiről nem tudtad hogy létezik.

De nem fogom azt hinni pl. egy üdítővel kapcsolatban hogy jobb minőségű mint a Lidl-ös Freeway csóró üdítő, mert annak TV reklámja van. Az kb annyit jelent, hogy a termék mögött lapuló cégnek rohadt sok pénze van.

2015. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem általában az ilyen hamisan hülyén éneklős Always reklámok szoktak idegesíteni.


https://www.youtube.com/watch?v=Gl-Vd48R60E


De mostanság az is irritál, amikor egyes csatornákon minden második reklám az "ismétszuperbrendcdíjaslidl" valamely termékét ajánlja.

2015. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vargagyógygomba... Bodroginak nincs is lánya.
2015. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindet! Mikor megy egy szívszorító film, és bedobják a tampon, betét és hasonló reklámokat, a csoda bogyókat, és a család attól lesz boldog, hogy a kölkök kapnak egy tejes édességet. Valaki haldoklik a filmben, és jön egy vigyori család, teljes örömmel, hogy nem kell kidobni a wc gurigát, mert feloldódik a vízben. De nagy öröm! Ettől azért több kell a boldogsághoz.
2015. okt. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt "imádom", amikor a legfeszültebb pillanatokban (Szulejmán például) bedobnak egy harsogó, ostoba reklámot.
2015. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kinder pingvin? Na ennél rosszabbat ritkán látni.
2015. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

most jelenleg a pombär reklámot rühellem...mennek az autóval, anyuka kér a kölkeitől, akik olyan köcsögök, hogy nem adnak neki, ekkor anyu beletapos a fékbe, és előrehullik pár cucc...hagyjuk már, ha a gyerek szemétkedne velem, először azért satufék, hogy jól beverje a fejét, aztán hátramegyek, és kap 1-2 pofont, hogy megtanulja, hogy kell viselkedni XD most nem? :D


de egyébként sok van még, csak ezt kiemeltem, mert olyan életszerű...XD

ja, hát arról már ne is mondjuk semmit, hány zöldet kell eltolni ahhoz, hogy pombär maci ott üljön melletted az anyósülésen, és elkapja az előrehulló chips-et...XD

2015. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pár. Pl. az OTP-s reklámok az irtó gagyi viccekkel, vagy a fénysebességes Nutella-reklám azzal a hihetetlenül debil családdal. (Nem találtam meg a videóját, de gondolom, tudjátok: családi reggeli Superman külsejű, jókisfiús-frizurás apával és a két gyerekével, a fiú megkérdezi, hogy mi a fénysebesség stb., ... aztán a végén az kis tánc, amit az apa meg a fiú az asztalnál ülve a felsőtestével lejt. :D Sztem ennél nem kell gagyibb. :D)
2015. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
amikor a tv meg az internet depresziosak v mi :D már napok ota ezt csinálják és fog valami fényt és tüzijátékok lesznek a tv be na az rohadt idegesítő
2016. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!