Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megasztár vagy Csillag-születik?

Megasztár vagy Csillag-születik?

Figyelt kérdés
Melyiket néztétek szívesebben? Miért?
2010. márc. 12. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Csillag születik , sosem nézek tv2-t.
2010. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csillag születik:D!!Tv2-öt ki nem állhatom!
2010. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megasztár! ..mert az onnan kikerült sztárok többre viszik, és elismertebbek.


Benkő és Győző tévéjét, az RTL-t meg elvből nem nézem,

nem süllyedek le annyira.

2010. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csillag születik
2010. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Majd meglátjuk hogy a Megaszar vagy az X-factor-nak lesz e nagyobb nézettsége!:D

Hajrá RTL KLUB!!

2010. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mind2. :D
2010. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A csillag születiket néztem mert nem volt jobb dolgom de igazából mindkettő elég szar.

Hajrá rtl? Ugyan már szar kereskedelmi csatorna mind a kettő.

2010. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából most nagyon megdöbbentem, mert édesanyámmal napokat tudnék veszekedni, mikor szóba hozza, h csak RTL klub akkor ti elég szűk látókörű emberek vagytok, mert miért kell egy csatornát így lehúzni! Én úgy vagyok vele ha van egy jó műsor v sorozat mindegy, h melyiken megnézem nem lényeg számomra, h ki sugározza és a nézettsége se nagyon érdekel, mert ha szeretem az adott sorozatot akkor nem fog izgatni, h rajtam kívül még 2 millióan nézik-e? Nem nagyon értem én ezt a rivalizálást, mert az oké, h a csatornáknak lényeg, h ki mit néz, de h az emberek számára is az legyen a fontos, h egy sorozatot hányan néznek ezt még mai napig nem tudom megérteni! Egyébként a 2 műsor közül én a Megasztárt néztem és nem azért, mert a TV2 adja hanem azért, mert az első 3 nak még volt színvonala utána meg már érdekelt is, h kik lesznek! Valószínűleg azt fogom nézni ha elkezdik majd adni!
2010. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem a megasztár jobb :)
2010. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Habár már lejárt, de azt mondom, hogy az RTL Klub sok mindenben jobb sztem: -Szebb grafikák reklámokban és műsorokban

-Még élő adásokban kevesebbet hibáznak, nincs annyi technikai hiba, majdnem minden héten a Napló Extrában vagy a simában van..-.-"

-Jobb műsörvezetők, pl. Balázs VS Rákóczi Feri.. hát még szép h Balázs sokkal humorosabb és sokkal jobb:D


És ez csak 3 tulajdonság.. egyébként már alig várom eben az évben a tavaszi Csillag Születiket:D, legalább nem lesz egyben(gondolom)egyéb tehetségkutatókkal és lehet rendesen nézni, számomra az Xfaktor és a CS.születik a favoritok:D

2011. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!