Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Selim és Beyazit herceg a...

Selim és Beyazit herceg a Szulejmánban sorozatban miért voltak annyira közömbösek a szultán szemében?

Figyelt kérdés
Szulejmán minden gyermekét imádta egész kiskorától ( még Mustafát is mielőtt megölette :) , de valahogy ez a két herceg sorsa nem igazán érdekelte.Szerintem egyikük sem számított rosszabbnak a testvéreiknél , ennek ellenére teljesen látszólag mindegy lehetett neki : élnek , halnak-e. Én sajnáltam őket( különösen pici korukban) ahogy , mindent megtesznek , hogy az apjuk büszke legyen rájuk és örüljön neki , hogy ők is a világon vannak , de gyakran alig méltatta őket egy pillantásra. Aztán kivégeztette Beyazitot , Selimet csak azért hagyta életben , mert nem volt több fia.Egyszóval nem igazán érthető szerintem mivel volt jobb pl: Mihrimah az örökös kényeskedésével.
2015. aug. 30. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a dolog: a soroazatban így akarták, attól hogy itt így van, még nem azt jelenti hogy a valóságban sem foglalkozott velük.
2015. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!