Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lehet a címe ennek a régi...

Mi lehet a címe ennek a régi mesének?

Figyelt kérdés

Legalább 12 éve de lehet több, az m1-en az esti mesék közt szerepelt egy bábmese, amiben mackók voltak. Szerintem nem magyar. az egyik szereplőt talán kismackónak hívták, nagyon barátságos tanító jellegű mese volt. Nem biztos hogy minden báb mackó volt, de kettő biztos. A narrátor egy kellemes hangú férfi volt ő volt az összes báb hangja. Van egy rész amire emlékszem hátha segít:

A játékok húztak mindannyian egy színes ceruzát és amilyen színt húztak olyan tárgyakat kellett keresniük, aki a legtöbb tárgyat találta a házban (egy házban játszódott) az nyert.


Nagyon sokat jelentene nekem ha valaki tudna segíteni már hetek óta ezen gyötrődök.Köszönöm ha válaszoltok :)


2010. márc. 6. 19:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ludovik, a kismackó? Bár nem hiszem
2010. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

[link]


Fülesmackó?

2010. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nem a lúdovik a kismackó bár hasonlít de nem, és nem is a füles mackó mert ez magyar és az biztosan nem, de köszönöm hogy segíteni akartatok
2010. márc. 11. 15:37
 4/11 anonim ***** válasza:

lehet hogy erre gondolsz?

[link]

ez sokat ment :) én is függő voltam

2010. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem a Dörmögő Dömötör?
2010. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én vagyok 04-23 17:53, de alink amit küldtem már nem mutatja,de amúgy én is a dörmögő dömötöréket linkeltem :D
2010. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen észrevettem hogy, tiltott link de nem a Dörmögő Dömötör

de azért köszönöm hogy válaszoltatok :)

2010. ápr. 27. 12:52
 8/11 salankirenata válasza:
Nagyon érdekes mindaz amit leirtál mintha én magam irtam volna --szószerint!!! Én magam is keresem ennek a mesének a cimét olyan jó lenne rátalálni!! Aki tud segitsen!!!! A Kismackó név illetve a játszószoba és egy öregmackó vagy ilyesmi megnevezésü plüss maci is szerepelt benne, vagy angol vagy kanadai vagy holland volt!!!
2013. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ezt a mesét keresem már nagyon régóta!

Én még két részre emlékszek belőle: az egyikben várat építettek egy nagy dobozból, a másik részben pedig egy felhúzhatós kisautóval mentek, volt benne egy csacsi is, aki tudott húzni egy kis kocsit.

Hátha beugrik valakinek a címe...

2015. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 clinteastwood90 válasza:
2015. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!