Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éjjel nappal budapest jelentke...

Éjjel nappal budapest jelentkezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A kérdésem azokhoz szólna akik jelentkeztek a sorozatba és főként azokhoz akiket fel is hívtak,hogy menjen castingra.Én jelentkeztem és még aznap a jelentkezésem után kb. 15 percre hívtak,hogy jók a képeim

és menjek másnap castingra.Végül úgy döntöttem,hogy nem megyek erre ismét felhívtak,hogy miért nem mentem és,hogy

másnap pótoljuk már ha nekem jó.Mik a tapasztalataitok véleményetek ezzel kapcsolatban?Lehetőleg értelmes használható választ várok.Köszönöm.


2015. júl. 23. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki sem válaszolt... Valószínűleg, mert nem olyan hülyék mint te, aki képes egy ilyen szenny sorozat szereplőválogatásán részt venni.
2015. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Ha elmész a castingra, nagyon fontos, hogy aznap ápoltan érkezzél (borotvált punci, smink), mert használatban lesz a nemiszerv.


Ha fiú vagy, ajánlott kiborotválni a segglyukat.

2015. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Látom sikerült értelmes válaszokat kapnom ahogy kértem. Te meg tudod kit hülyézz le te csíra. Ha valakinek be akarsz szólni azt tedd személyesen ne így akarj emberkedni.
2015. szept. 3. 22:14
 4/5 anonim válasza:
Ez a casting úgy zajlik hogy felmész az rtl székházhoz ott behívnak elő kell adnod egy történetet..pl: barátnődnek a pasija kavar egy másik csajjal és azt kell elmondanod a barátnődnek..mindezt egy kamera előtt..aztán ha tetszettél nekik visszahívnak és forgatnak veled.
2016. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, személyesen is el szoktam mondani az embereknek, hogy idióták. Főleg ha ilyen dolgokkal hozakodnak elő. Amúgy nincs sok esélyed bejutni ilyen stílussal. Ez ott nem dívik... minimum le kellett volna k rva anyáznod...
2016. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!