Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » ELTŰNT! Sport 1, Sport 2,...

ELTŰNT! Sport 1, Sport 2, Sportklub, DigiTV-nk van, már elvették az MTV-t és a comedy Central-t, most pedig elakarják venni a legfontosabbat? A sport 1, sport 2, sportklubot?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy én menyire örülnék ha tőlünk akarnák ezeket elvenni...

Háta digi mostanában sorra bontja fel a szerződéseket nem lehet vele mit csinálni...

Egyébként még a Vivát is elvették

2010. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Látom te nem olvastad el rendesen azt a levelet, amit küldtek neked! Én megkaptam a levelet és elolvastam ha nem akarok többet fizetni akkor ők ezeket a csatornákat kiveszik ez a Digi csomag, DE ha te ezt nem kéred akkor átkerülsz Digi+ -ba automatikusan és ugyanannyit fizetsz, mint eddig és a csatornák sem mennek el! Én is haragszom a Digire, de arra pénzem meg nincs, h másra váltsak!
2010. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is haragszom rájuk,csak pénzem nincs váltani és ők a legolcsóbbak :S nekem is hiányoznak az elvett csatornák,mindig néztem a comedyt.De a kérdésre válaszolva a sport1,sport2 és a sportklub csak másik csatornán jön be,nemtudom miért dá áttették másik frekvenciára.Csak kezd el programozni a tv-det és megtalálod ezeket a sport adókat.Szerencsére nem volt csomagváltás
2010. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó hozzászoló hasznos segítségét:) megtaláltam! köszönöm! Digire pedig én nagyon haraxom. ha tehetném váltanék...
2010. márc. 4. 20:09
 5/8 anonim válasza:

tőlünk is elvették a Discovery channel-t, és a Disney csatornát :S

a két best csatorna számomra :S

olyan depis lettem :S

a tanáromnak is a kedvence a discovery (VOLT) és bement h mivan már ... :S

2010. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most néztem én is digis vagyok, de nálunk mindkét említett csatorna megy! Sőt minden megy kivéve, amit levettek Viva, MTV, Comedy Central meg előtte se volt!
2010. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A Fíbernetnél vették el a discoveryt jaja. De legalább itt még van mtv.
2010. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Látom hogy nem csak nekem voltak vannak gondjaim hanem több embernek is.Én azt szeretném kérdezni hogy mit tegyek hogy ujra legyen sport1 sport2 mert nem tudom hogyan kell más frekvenciára tenni a csatornát.Előre is köszönöm annak aki azt irta hogy tudja hogyan kell és mi a frekvencia.Remélem mielőbb kapok választ.
2010. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!