Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » DIGI vagy T-SAT! Melyik a jobb?

DIGI vagy T-SAT! Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Jelenleg Digi műholdas tv van.Szeretnék váltani T-sat-ra. viszont 1500 ft-al több mint a Digi!Kérdéseim:

-Megéri váltani?

-Jó a minősége az adásnak

-mennyire felhasználóbarát a beltéri?

-Általános tapasztalatok...

Köszi a válaszokat!


2010. márc. 2. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

nekünk Digink van, netben nagyon jó, tv-ben a legrosszabb.

adásnak jó a minősége, de viszont állandóan csak vesznek és vesznek el tőlünk adásokat, mint Pl: "Viva,MTV,comedy central", és lehet hogy most a sport 1 sport 2 -t is..

2010. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a bajom a digivel mint neked.A T-Home 60 csatornát kínál 4200Ft-ért 2 tv re(aranykártyás kedvezmény)a diginél 2900 volt 2 tv-re 52 csatival.Szerintem megéri azt a +1000-t!
2010. márc. 3. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
ezeket a sport csatornákat nem vette el a digi szerencsére ,csak másik frekvenciára tették át.Keressétek meg,programozzátok be.De nekem is elegem van a digiből a fentebb említettek miatt.
2010. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam bent a T-homnál megrendeltem. T-sat családi csomag+Sat Globe
2010. márc. 4. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobban is jársz vele hidd el.. én is megtenném, ha megtehetném :( Netbe nekem megéri a Digi, mert tényleg, panasz nincs rá, és elég gyors. (akinél van diginet)

de viszont TV-re a leges legrosszabb döntés!

Mellesleg nem vették el az MTV-t a Comedy-t meg stb, csak nem egyeztek meg velük, és ideiglenes beszüntették a szerződést de nem a digi hanem a szolgáltatók a digivel, mert nem tudtak megegyezni.. de én ugy gondolom a digi egyre rosszabb lesz, pedig nagyon jónak indult.


Első hozzászóló voltam.

2010. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!