Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A DIGI-nél tényleg van RTL2?...

A DIGI-nél tényleg van RTL2? Ha igen, akkor én miért nem találom?

Figyelt kérdés

Ismerősömtől mondta, hogy tegnap elkezdték adni újra a Homeland című sorozatot az RTL2-n. Az az egyik kedvencem, de én úgy tudtam hogy a DIGI-nél nincs RTL2, viszont most megnéztem a honlapjukon és ott még az RTL2 HD-t is írják hogy van, de én még sima nem HD-s változatát sem találom. Végigmentem már az összes csatornán de nincs sehol. Most akkor van vagy nincs? Ha van, akkor mit kell csinálnom hogy nekem is legyen?


Kábeltévém van. Az utcáról jön be egy elég vékony kábel, az belemegy egy Huawei márkájú fekete modembe vagy mibe, és onnan egy fehér vastag kábel megy a tévébe.



2015. márc. 8. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk van a DIGInél RTL2. Miért nem látod? Passz.
2015. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megvan!


Eddig analógra volt állítva a tévé, de a csatornalistában átállítottam valami DVB-C -re és most már megvan az RTL2 meg az RTL2 HD is.

2015. márc. 8. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!