Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Kuzey Güney c. sorozatról...

A Kuzey Güney c. sorozatról (SuperTv2) tud bárki bármi infót? Leadják majd a 2. évadot?

Figyelt kérdés

Vagy hol lehet megtalálni a sorozatot törökül? Felirat van/lesz hozzá?

Őszintén érdekel, mert rég nem néztem már sorozatot, ez meg nagyon tetszik, és mérges vagyok, hogy a felénél abbahagyják!


2015. márc. 2. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne, tegnap volt az utolso resze, en ma szamitottam ra.. De helyette valami mas megy. Nagyon szomoru vagyok... Meg se gondoltam volna hogy abba marad a sorozat..
2015. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát sajna szemét módon csak az 1. évadot vették meg a sok szenny mellé, ami azon a csatornán megy.. És a többit nem igen tervezik. Megtaláltam a folytatást angol felirattal, de úgy se értek azért mindent, és nagyon rossz a videó minősége is, ki se lehet mindent olvasni.:(
2015. márc. 5. 14:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a közeljövőben lesz folytatás...

De ki tudja mikor...

Török letöltő oldal kéne... Ott hátha van angol felirat..

2015. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazából én is, és több ismerősöm is írt a Supertv2-nek és eszük ágában sincs folytatni. Olyan válaszok érkeztek tőlük, hogy totál úgy jön le, hülyének néznek minket, nézőket.

Akit érdekel, megvan törökül, angol felirattal a 2. évad, szóljatok ha kell, belinkelem. Illetve a facebook-on, a magyar rajongói oldalon, még leírást is találhattok hozzá részenként, egyik kedves rajongónak köszönhetően. Nekem az is sokat segít abban h mindent megértsek, mert angolul azért profi szinten nem tudok.

2015. márc. 7. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Belinkelned? :)

A tv2-tol hanyni tudnek komolyan... Szegyen gyalazat.. A sok szennyre van penz erdekes modon, soha tobbe nem fogom nezni a tv2-t,eddig se nagyon neztem de mostmar vegkepp nem fogom. Es itt volt ez a szuper sorozat, faj a szivem erte.. :(

2015. márc. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Facebook-os oldal, de olyan ma már kinek nincs..

Itt megvan angol felirattal, és ha gondolod, csatlakozz a csoporthoz, Kuzey Güney - Tűz és víz oldalon, ott magyar leírás is van részenként, ahogy írtam is, ha nem értenél mindent.


Én is nagyon mérges vagyok, a többi sz*r nézhetetlen, ami a csatornán megy, erre az egyetlen valamirevalót "nem áll módjukban megvásárolni". Etessenek idiótákat.

2015. márc. 8. 10:23
 7/10 anonim válasza:
[link] Itt tudjátok nézni a 2. évadot! mindennap van egy 20 perces kis videó magyar felirattal.
2015. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Riki13 válasza:
Írd be a keresőbe, hogy kuzey güney 50 bölüm amara. Így minden részre rálehet keresni. Az 50. részig a www.amara.org honlapon fenn van magyar felirattal. Angol felirattal pedig az összes. Én nem bírtam ki, ezért megnéztem a legvégét. :)
2015. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Van egy rajongói csoport is a Facebookon, a dokumentumjaik között fent van az összes eddig megjelent része a sorozatnak, az első évad szinkronnal a második pedig felirattal. Jelentkezz tagnak, és akkor nem maradsz le semmiről.

Itt találod: [link]

2015. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

[link]


ezen a facebook-os oldalon már magyar felirattal is nézhető a 2. évad :) feltéve ha még aktuális a kérdés :)

2015. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!