Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen új csatornák várhatók...

Milyen új csatornák várhatók a upc directnél áprilistól?

Figyelt kérdés
Kiszivárgott infók szerint ápriléistól lesznek új csatik,ezta direct is emgerősítette, de hogy mik azt titkolják! Szerintetek mik várhatóak?

2015. febr. 26. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A Facebook oldalukon, valaki nagyon biztosan állította hogy jön a Fox, szóval esélyes hogy az egyik az lesz.

Amúgy is ideje lenne már hogy berakják.

Plusz valószínűleg HD bővítés is várható ( a csatornát nem tudni. )

2015. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,bár a FOX-ról (mondjuk engem nem érdekel)én is olvastam azt az álítást, a upc direct meg tetette a "hülyét"nhogy tényleg? Ez nem tudom hogy azt jelenti hogy ennyire titkoloznak (aminek szerintem nincs értelme, mert lehet pont ezen buknak valakit)vagy tényleg nem lesz..... majd kiderül,még 1 hónap :(
2015. febr. 27. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Az eddigi bővítéseket elnézve, semmi jóra nem számítok. M1 HD helyett biztos, hogy jön a Duna HD, mivel kötelező HD-ban továbbítani a közszolgákat (legalábbis ezt írják, nekem ez nem egyértelmű a hírekből, azért mert megszűnik az SD feladás, attól még tudtommal a szolgáltató ügye eldönteni, milyen minőségben adja föl a csatornákat) maradjunk annyiban, hogy HD-ban kell továbbítani, ami elvileg a directre nem vonatkozó törvény, de ismervén őket közösködéssel majd mégis megoldják a digivel karöltve, aztán hozzá még az m6. Az, hogy gyak. megsemmisítik, Magyarország első TV csatornáját önmagában vérlázító, de az mekkora ostobaságról tesz tanúbizonyságot, hogy 6-ig merészkednek jelenleg, de az 5. csatorna lesz regionális, Pesten. Azaz lesz majd m1-m3-ig, majd m6. m4 kimarad az utókornak, ha lesz 4k valaha a világon az olimpiát leszámítva, m5 meg csak Pesten. Petőfi TV műsora pár órás lesz este, de ebben a pár órában is van ismétlés. Volt értelme. Na, lehet ennyi lesz a bővítés (hogy érintsem a témát)... :D Röhögnék!

Foxot én kedvelem, s várom is, tény, hogy ennél egy fokkal jobbnak indult kezdetben a csatorna. Ezen felül pedig jó lenne végre egy HD bővítés (a semmitérő SD csatornák után, amit én még bővítésnek sem mertem volna nevezni), s nem közszolgákból, akinek valóban kell, megoldja keleti 9 fokról.

TV2 HD-t gyak. átlehetne venni a Digitől, így az esélyes lehet, Galaxy már bekerült a UPC kábelre, így nem tartom kizártnak, bár semmi szükség nincs rá. S hát HD-ban sincs olyan csatorna, amiért sírni tudnék, gyak. az RTL csoport csatornáival, TV2, Super TV2, Spektrum HD-val, esetleg a Science Europe-al tudna bővülni, ha feltételezzük, hogy magyar hangsávot tartalmaz.

Nekem ez az egész nem kellene, sőt tudnék még a meglévőből is áldozni. Én annak örülnék, ha nekünk is járna az HBO go, a UPC horizon. Mitől vagyok kevesebb, mint a kábeles? Tudom, nem egy cég (papíron).

2015. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Én annak örülnék, ha nekünk is járna az HBO go, a UPC horizon."


HBO GO van a műholdas UPC Direct-nél is:

[link]

2015. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is gondoltam a közszolgálatiakra! (bár neekm abból 1 se kellene) TV2,super2 COOL és Film+ HD jöhetne, fox meg galaxi nem kell!

Egyébként tényleg lehetne ilyen Horizon Go szerű megoldás!

2015. márc. 1. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!