Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ez a Violetta őrület?

Mi ez a Violetta őrület?

Figyelt kérdés
Azt elolvastam hogy mi ez, de engem az érdekelne, hogy miért akkora nagy durranás, rengeteg helyről hallom. Meg extázisban van itt mindenki hogy lesz valami koncert. Ez mitől olyan hatalmas rajongásra okot adó dolog? Belekukkantottam Youtuben pár részletbe és egyáltalán nem nagy durranás. Tucat, átlagos mint a többi a műfajában de mégis megvesznek érte a népek. Miért?

2015. febr. 5. 22:27
 1/10 WattacukorPufi ***** válasza:
0%
Gondolom azért mert szetetik a sorozatot
2015. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tinista ***** válasza:
38%
Igen szeretik. És ez a nagy őrület azért van, mert a történet nagyon szuper. Violetta életét áttudják érezni a tinik és ha egyszer belekezdtél nem tudod abba hagyni mindig várod már a következő napot, hogy láthasd végre az új részt. És igazából nem tucat mert végre van egy sorozat a Disneyn ami sorban részenként megy minden nap egyugyanazon időpontban és nem össze-vissza. A többi sorozat meg inkább nagy részt a humorra épül persze van néha érzelem is de a Violetta meg főként az érzelmekről a barátokról és a családról szól. Na ezért szeretik ennyien. :)
2015. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tinista ***** válasza:
44%
Hát akkor a te iskolád elég érdekes. Azért bántják a kislányt mert szereti, ez most komoly? Ez elég durva. És ha egyszer ő szereti akkor mi van. De most komolyan a fanok sem bántják az utálókat azért mert nem szeretik. (csak az elmebeteg fanok akikkel nem kell foglalkozni). Akkor az utálók miért bántják ennyire az imádókat? Ha egyszer nekik ez tetszik akkor azt el kell fogadni. Ők ezt szeretik. Meg mi lenne ha mindenki csesztetne mást azért mert esetleg ő nem szereti azt az előadót amit a másik igen. Ez nagyon gyerekes. :c Na mindegy felesleges ezen vitatkozni, el kell fogadni a fanokat.
2015. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát azért leköpni valakit mert szereti, az eléggé tahó dolog. Csatlakozom a négyeshez. Engem az érdekelt, hogy mi olyan megkapó ebben, hogy ennyien odavannak érte.
2015. febr. 6. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek más tetszik. Van aki nem szereti és van aki igen. Te sem tudnád elmagyarázni miért szereted a te kedvenc sorozatod. Egyszerűen csak szeretjük.
2015. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Akkor már ott van a Barátok Közt az RTL Klub-on. Az sem akkora nagy durranás, mégis rengetegen nézik: [link] Látható hogy 25,7%-os SHR értékkel fut a sorozat, ami egy ilyen kis országban elég szép teljesítmény.


Szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy mi tetszik neki, és mi nem. Ha valaki szereti a Violettát akkor nézze, és menjen el a koncertre. Ha valaki nem szereti, akkor ne nézze, és ne menjen el a koncertre. Ilyen egyszerű.

2015. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Utálom azt a szart.Umalmas,sablonos,lapos az egész,megszokott sztori ami unalmas.A színészek gagyi alakítást produkálnak,ráadásul nyomi humort próbálnak a készítők bele adni.
2015. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tinista ***** válasza:
44%
Hát lehet, hogy te utálod de attól még sokan szeretik. Ha annyira szar lenne és nem tudnának jól alakítani a színészek nem szeretnék ennyien az országban illetve a világ többi pontján. ;)
2015. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

uncsi és béna...még bele se néztem (egyszer sem) és már tudom a lényegét!:Violetta szerelmes leoba vagy kibe de jön digo és "minden megváltozik":

Violetta:jahjj melyik legyen?digo vagy leo?

És ezen tördeli magát eggész végig....

2015. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tinista ***** válasza:
38%
Most komolyan bele se néztél, de már utálod? Istenem ha nem láttál egy részt sem belőle akkor honnan tudnád, hogy miről szól.-.- Nem csak arról szól, hogy "Jaj melyiket válasszam?" Hanem másról is. Pl. a családról, a barátságról illetve, hogy mi mindent meg kell tenni azért, hogy elérjük az álmainkat. Nem értem az ilyen embereket nem láttak belőle semmit de szidja. Szánalmas...
2015. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!