Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Való Világ 7 párbajában...

A Való Világ 7 párbajában miért ezt a patkány Lacit küldték vissza a nézők?

Figyelt kérdés
nincs igazság, nem értem a nézőket...

2015. jan. 18. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert kíváncsiak, hogy mi lesz Laci és Edina kapcsolatából. :P

Ha Edina nem lenne, Laci simán kiesett volna, mert semmi érdekes dolgot nem csinál a villában.

Zsuzsának szurkoltam én is és azért, elég csalódott lettem, hogy ez a Laci féle került vissza.. :'(

2015. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

edina miatt ment vissza.

zsuzsa meg ott szúrta el,hogy végig hoznia kellett volna azt a formát amivel bement az ellenszenves okoskodó patkányt.

nem elkezdenie beilleszkedni,mert ez határozatlanságot sugallt.

de az is lehet,mint amit mondtak a műsorban is,hogy papírforma volt,hogy zsuzsa nyer,mert nagyobb sza-rkavaró ezért nem is szavaztak rá annyian,de nem jött be.

én azt hittem,hogy az egész műsort zsuzsa fogja megnyerni.

2015. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert a női szavazók nem szavaznak egy csinos-okos nőre, ez pszichológia okokra vezethető vissza (női rivalizálás,irigység hogy a másik csinos és a TV-ben van, én meg csak nézem itthonról) nem véletlen eddig mindig férfi nyerte meg a műsort. a női szavazók többségben vannak mindig mint a férfiak.
2015. jan. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én azért szavaztam Lacira mert gyűlöltem Zsuzsát, egy undorító, okádék nő volt, gátlástalan és átgázoló


ja meg azért, mert Laci nagyon jó pasi, de tényleg :P

2015. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki kell,hogy ábrándítsalak :/ A nézők semmilyen beleszólása sincs a dolgokba, az egész előre el van tervezve.
2015. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*nézőknek
2015. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is nem volt egyértelmű, hogy kit szeretnének viszont látni a villába mivel épp hogy valamicske különbség volt a szavazatok között. Másrészt Mind Laci, mind Zsuzsa negatív karakterek voltak, csak a balhé volt körülöttük állandóan és a nézők sem tudták, h melyiküket küldjék vissza, ez bizonyítja a szavazás végeredménye is, vagyis, h szinte ugyan annyian szavaztak Lacira mint Zsu-ra.
2015. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!