Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Műholdas TV-m miért írja ki...

Műholdas TV-m miért írja ki szinte minden csatornánál, hogy a csatorna nem működik? Illetve szaggat az adás is, egyszer 90% os, utána meg lemegy 0-ra. (Digi tv)

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is szokott ilyen lenni..kiírja h,nincs jel,2 perc múlva lesz...meg ilyen kockás lesz a képernyő


de elmúlik


-egy másik digis-

2010. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régen nekem volt ilyen, de most újra ezt csinálja, éshát elég zavaró. :S
2010. febr. 6. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs digim, hanem sima satellitem van, vagy rossz a beltéri egység, vagy rosszul van beállítva az antenna, mert azóta kicsit megváltozhatott az adások vételéhez szükséges szám. De a hóesés miatt is lehet, lehet ráesett az antenna fejére, meg kellene tisztítani.
2010. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Picit állítottam az antennán, a jel erősség felment és állandó maradt (kb 90%-os), de néhány csatornánál kivan írva, hogy "A csatorna nem működik"

:S

Talán frissítek egyet, vagy leformázom, és újrakerestetem a csatornákat.

2010. febr. 6. 12:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már jó minden^^
2010. febr. 7. 01:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!