Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éjjel-nappal Budapest?

Éjjel-nappal Budapest?

Figyelt kérdés
Nektek melyik csaj tetszik a műsorból ? Melyikkel szexelnétek (én Hannával, szép arca van).:D Igazából eddig csak pár részt láttam belőle, meg valamikor belenézek, és ennyi, szval én sem csípem ezt a népbutító műsort.

2014. dec. 14. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem egyáltalán, de most rákerestem a szereplőkre...mindegyik annyit ér, mint a cipőm talpa...ja bocs, az elég drága volt, akkor annyit mégse :D De talán a legértelmesebb külsejű ezek közül nekem is Hanna.
2014. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

xD Hannát és Anikót, a többit annyira nem tudom. Én sem nézem ezt a baromságot, de ezt a két csajt felpróbálnám szívesen :) Van még azért benne olyan, akit szintén, de amúgy egy marhaság az egész, meg az összes többi ilyen műsor

ja, rákerestem.. zsófi meg rita, ha igaz

2014. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Másoknak ?:)
2014. dec. 14. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Dorina
2014. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csajok közül Zsófival kavarnék, de pasi párti vagyok. Az összes pasit kipróbálnám benne, kivéve Lalit. Kezdeném Kristóffal :P
2014. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!