Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet vezeték nélkül...

Hogy lehet vezeték nélkül megoldani egy második "képernyőt" pc-n?

Figyelt kérdés

szeretném a pc képernyőjét ugy átvinni a tvre hogy ne kelljen 10+m hdmi kábelt vennem.

hogy lehetne megoldani azt?

ha megoldható esetleg, akkor laggolni fog e?


2014. dec. 7. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Miracast-nak hivjak a technologiat. Kell hozza wifi-kartya, meg nyilvan egy wifi-kepes TV-keszulek. Ja, meg nem art ha nincsenek falak, egyeb akadalyok kozben, mert kisse erzekeny az arnyekolasra.


Jatekra alkalmatlan, akkora kesleltetese van (ertsd: kb. 0.5 sec!). Ellenben filmet nezni siman lehet rajta, mivel a hang es videojel ugyanannyit kesik, tehat szinkronban vannak egymassal.

2014. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy a miracast az arra valo, csak nem találom a tv menüben azt a funkciot, csak a kép tükrözését, és ott csak azt irja hogy telefon ipad tabletek, viszont egy hasonlo tv-n ami nekem van csak kiseb azon meg a csávó dlna segitségével 2perc alatt be is állitotta, nekem meg nem csinálja azt amit kéne, mert hogy win8.1 en csinálja és ami neki van menüpont nekem az több, és más cuccokbol áll :S wifi van a tvben a tv tipusa samsung ue48h6670
2014. dec. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!