Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt annak a karácsonyi...

Az a lány kérdése:

Mi volt annak a karácsonyi kríminek a neve?

Figyelt kérdés
Kérlek türelmesen olvasd el és segíts nekem :). Körülbelül 2 évvel ezelőtt láttam egy filmet, és nagyon megfogott. Még csak nem rég gondoltam rá, hogy itt talán segítene valaki abban, hogy mi volt a címe. Erről szólt: Volt benne egy család, tél volt (talán karácsony). Volt egy nagypapa, aki mindig a gyerekekkel (akik már felnőttek) játszottak ilyen nem is tudom, olyat hogy meg kell fejteni/találni valamit hosszú úton (mint Sherlock). És volt egy Nő(főszereplő, nem tudom a nevét szóval ez lesz most a neve: Nő), aki mindig szinte mindig győzött benne. A nagypapa azt az elhunyt "anya" vagyonát tűzte ki nyereménynek. Annyira emlékszek, hogy egy csillagot kellet keresniük, és egy kicsit idősebb nő(aki talán a más a nővére lehetett a másik nőnek) kereste a csillagot az erkélyen. Talált is egy csillag díszt ami fel volt akasztva, de közben valaki lelökte őt (nem tudták ki volt, de biztos volt benne, hogy valaki volt mögötte állt). Körülbelül 1 emeletet zuhant, de túlélte. Egy másik csillag segítségével eljutott egy képhez a Nő, ami mögött volt egy "kulcs" (ha jól emlékszek). Többre nem nagyon emlékszek, de az volt a lényege, hogy a nagypapa ki akarta deríteni, hogy ki Ölte meg az "anyát". Végül kiderül, hogy az a nő tette, akit lelöktek még anno. Nem késes gyilkosság volt, hanem hagyta halálra fagyni (ez nem biztos hogy így volt pontosan). A Nő egészen sokáig kutatott, és végül megtalált egy pisztolyt a nőnél (akit lelöktek). A nő (akit lelöktek) elmesélte hogy mi történt a pisztollyal a kezében, a Nő félt, nem tudta mi fog történni, és sajnos már nem emlékszek. Nagyon tetszett ez a film, és ha ezt elolvastad, de nem ismered te sem a filmet, hasonló filmekre is kíváncsi lennék, nagyon megköszönném :).

2014. okt. 28. 18:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!