Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Több mint kínos a TV2 Rising...

Több mint kínos a TV2 Rising Star c. műsor?

Figyelt kérdés

Nem tudom a zsűrit honnan szedték, de több mint kellemetlen. A vénember a testével akadályozta meg a dioxin arcú mulatós gagyipop zenészt, hogy a "kék" ajtón menjen keresztül, ami azoknak van akik megfeleltek, tovább jutottak.


Ez egy paródia műsor vagy tényleg tehetségkutató?



2014. okt. 26. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez csak ilyen "töltelékrész". Szavazni sem lehet az alkalmazásba, csak ilyen mém szerű valamiket dobnak be.

Amikor normálisan elindul a show akkor gondolom már jobb lesz.

2014. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is körülbelül egy paródiának néz ki, de sajnos nem az :D

Egyébként nekem ez az egész furcsa, főleg, hogy itt a zsűri össze-vissza sétálgat,miközben az emberek énekelgetnek,meg azt sem értettem, hogy miért kellett az egyik lánnyal egy verset is elmondatni...

2014. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem kell véleményt formálni a műsorról. Amikor elindul a normális show, akkor lehet ez még jó.

Plusz már az is egy jó pont, hogy nem látom benne Tóth Gabit mint az X-Faktorba.

2014. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kellenek a műsorba olyanok is, akiket aztán következő körben rögtön ki lehet rakni.
2014. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

A kínos inkább a kérdésed. Nem kötelező nézni. Egyáltalán minek írtad ki ezt a kérdést?


Több mint kínos a TV2 Rising Star c. műsor? -Nem, nem az, miért lenne az?


Nem tudom a zsűrit honnan szedték, de több mint kellemetlen. -Mi a kellemetlen? Nézz Tóth Gabit az RTL-en. A kérdésed alapján az való neked.


"A vénember" - Nos, ajánlom a wikipediát, utánaolvasni ki is ez a vénember.


Ez egy paródia műsor vagy tényleg tehetségkutató? - Hol láttál itt paródiát?


Tanácsok:


1. Ne itt szidd a másik műsort ha xfaktor párti vagy.

2. Szerezz be jobb tévét és/vagy (erősebb) szemüveget

3. Hallókészülék sem árthat

4. Feltalálták a távkapcsolót is...

2014. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na téged honnan fújt ide a szél? :D

Ne legyél már ennyire "egybites".

Szerinted a világ, "rtlklubosokból" és "tévékettesesekből" állnak?


Te abban méred egy ember mivoltát, hogy szerepel a "wikipédián"?! Ettől még a műsor gagyi és kínos volt.

Ennél ostobábban összeválogatni a "zsűrit" nem is lehetett volna. Kellemetlen volt az egész, úgy ahogy van.


Olyan sértettség jön le a hozzászólásodból, mintha csak téged illettek volna kritikával, és mindezt egy hatéves kisgyerek megfogalmazásával.


"Kapcsolj el, hüje vaksi szemüveges hallókészülékes xfaktoros."


Inkább ezt a gagyi műsort szidom, a gagyi zsűrivel, mint fogyatékosokat.


Fogadok, burkoltan saját magadat írtad le.


Még valamit. Ne menj a televíziózás közelébe, semmilyen formában. Akinek a válasza az, hogy kapcsolj el, az inkább csak és kizárólag néző legyen.

2014. okt. 31. 12:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Pásztor Annával nincs baj, a zsűriből...
2014. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyenként nincs baj velük, így együtt ebben a förmedvény műsorban viszont katasztrófa mindegyik.


Feke kirohanásai egyre kínosabbak, most legalább az öreg visszavett magából valamennyire. Mező és Pásztor meg elücsörögnek.

2014. nov. 3. 02:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kínos... És nem, nem vagyok x-faktor párti... De amikor így lenézik az embert, mert ők a nagy zsűrik, mert ők a királyak, akkor elkap a hányinger... Szegény csajt is hogy leugatták hogy nem tud énekelni meg stb... pedig szerintem nem volt olyan rossz... De oké, én nem értek úgy hozzá, de akkor se kell leharapni a fejét, elvégre nem azért megy oda valaki hogy annyira tud énekelni... Fel kellene ezt fogni, és normálisan reagálni... Ebben az esetben elég lett volan egy "bocs, de nem", ahelyett, hogy megalázzák, cikizik, beszólnak neki, és elveszik kedvét az énekléstől. A bunkóságnak is szerintem van határa... Fekete Pál kicsit túlreagálja ezt az egészet.
2014. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!