Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » "Mini" sorozatokat keresek....

"Mini" sorozatokat keresek. Milyeneket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint például a Harper-sziget, Elit alakulat...stb. Lost, hősők, Szökés meg más agyatlan baromságok nem érdekelnek :): ne a "rétestészta" és a "huzzunk le annyi rókabőrt róla amennyit csak tudunk" effektusok szerint működjenek. A maximum felső határ a 2-3 évad. Főleg azokat szeretem amelyeknek van összefüggő fősztorija. Vagyis nem különálló történetekből áll össze, mint mondjuk akármelyik helyszinelők széria.
2010. jan. 24. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudorok


jó kis sorozat

Jonathan Rhys-Meyers a főszereplő.

2010. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

erre gondoltam:

[link]

történelmi tematikájú


1.voltam

2010. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pushing Daisies

Wonderfalls

Sugar Rush

Secret Girlfriend


Bár ezeknek a témája erősen eltér az általad említett példáktól, de hátha bejön.

2010. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A Tudor-os tetszik, amúgy is töri szakos vagyok :). A többi nem igazán; legalábbis amit a google-s kutakodás után megtudtam róluk, nem mozgatták meg túlságosan a fantáziámat. De mindenesetre köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Akinek még van ötlete írjon :)!
2010. jan. 24. 13:53
 5/13 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm most ajánlotta a "Róma" című sorozatot. Gondolom az is elég érdekes lehet...
2010. jan. 24. 14:01
 6/13 A kérdező kommentje:
Még valami?
2010. jan. 31. 06:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Paula és Paulina


Ez a kedvenc sorozatom,nem tom neked be jön-e.Egy ikerpár kalandjairól szól!


Első rész egyneged része: http://www.youtube.com/watch?v=6Ftm-hEUW9E&feature=related

2010. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Paula és Paulina az mióta számít mini sorozatnak? Én még sorozatnak se nevezném.


The Pacific (Az elit alakulat alkotóitól 3.15. HBO)

Irak

Gyilkos megszállás

2010. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt írja max 2-3 évad,a Paula és Paulina 1 évad.Nem agyatlan baromság és van összefüfő témája is!Szerintem jó sorozat!
2010. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most tök mindegy, hogy hány évados akkor is van vagy 200 része ami szerintem már nem számít mini sorozatnak.
2010. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!