Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz ez a "Mautner kontra...

Mi lesz ez a "Mautner kontra Széll"?

Figyelt kérdés
Melyik csatornán fog menni? Semmi infót nem tudok róla, csak a plakátokat láttam, amin ennyi van, hogy Mautner kontra Széll
2014. okt. 3. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

miután az RTL-klubon megy ezzel párhuzamosan a reklám is, sok kérdés nem marad.... egyébként én is keresgéltem, de csak ezt találtam:


[link]

2014. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát beszartok, de most láttam Super TV2-őn a reklámot :D
2014. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát én próbáltam rákeresni de nem találtam igazán semmit. azért kíváncsi vagyok én is hogy hol lesz ez vagy pontosan miről is szól?
2014. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Janka90 válasza:
100%

Széll Tamás párbajra hívta Mautner Zsófiát egy felmérés eredménye miatt kialakult vitában. Az online felmérést a magyar nők és férfiak konyhában nyújtott teljesítményéről alkotott képet vizsgálta, az ennek kapcsán kialakult beszélgetésben jutott el a sous-chef és a gasztroblogger a kihívásig.


Nézeteltérést okozott egy kutatási eredmény Mautner Zsófia gasztroblogger és Széll Tamás sous-chef között. A felmérés szerint bár még mindig a nők töltenek több időt főzéssel, a gyengébb nem tagjai egyöntetűen elismerik, férfitársaik bátrabban nyúlnak a fakanálhoz és izgalmasabb, kreatívabb ételeket tálalnak fel. A magyar férfiak pedig, bár tisztában vannak azzal, hogy a nők több időt töltenek a konyhában, véleményük szerint a hölgyek inkább a hagyományos étkek elkészítésében jeleskednek.


A két szakács az RTL Klub Minden reggel című műsorában ütköztette gondolatait, miután egy Morning Show beszélgetés során Széll Tamás kifejtette véleményét a nemek eltérő szerepéről a konyhában. A két szakács ugyan egyetértet abban, hogy a férfiak és a nők különbözőképpen főznek, azonban abban, hogy melyik nem a kreatívabb, illetve hogy ki szolgál elsősorban inspirációként az otthon főzőknek, már komoly véleménykülönbség alakult ki.


A parázs vita eredményeként a Michelin-csillagos séf és a diplomatából lett “főzőasszony” főzőpárbajra hívták ki egymást.

2014. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló! és melyik csatornán lesz és mikor?
2014. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem az RTL-en lesz, mert én ott láttam a reklámját:)

2014. okt. 11. 18:55
 7/10 anonim válasza:
2014. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült hogy nem tévéműsorról van szó, tehát nem lesz látható a képernyőn, hanem egy receptoldalt készítenek.
2014. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én meg a tv2-n láttam a reklámot, viszont azóta a LIDL reklámkampányában fedeztem fel őket, szal ez csak egy marketingfogás - gerillamarketing, vagymi... itt az online szóróanyaguk:


[link]

2014. okt. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 orffy1010 válasza:
A lényeg, hogy ezen két személy a zs**ó elit képviselői, kisminkelt bábfigurái, határtalan önimádattal, valamint gyávasággal, tehát emberi értéküket tekintve nullértékkel felvértezve. Szánalmasan hatásvadász kampányolásuk nem egyéb, mint önreklámozás.
2014. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!