Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti is utáljátok az rtl klub...

Ti is utáljátok az rtl klub és a tv2 csatornákat, velem együtt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Retekklub, meg Telaviv2.
2014. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
én is! nincs is TV-m egy ideje... kivittem a francba xD
2014. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem egyiket sem. Így nem tudom, mit kellene benne utálnom.
2014. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utálom, ezért nem is nézem. Te nézed? :D
2014. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Olyan idestova 6 éve már utálom.
2014. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én kizárólag ismeretterjesztő csatornákat nézek. Discovery, Spektrum, Nat Geo Wild, TV Paprika, Life Network, stb...
2014. szept. 10. 23:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Szégyen és gyalázat, hogy csak Pravda1-et nézek, de párhetente két óra Forma1-gyel nem tudnak agyat mosni, noha nézőszámot azért generálok. RTLt/Tevekettőt több, mint egy éve nem nézek.
2014. szept. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Án blokk az egész televíziózást, már a NGEO-t meg a Discovery-t is hanyagolom. Hiába vannak rajtuk érdekesebb műsorok, a sok közbeszúrt reklám úgy érezem károsítja az agysejtjeimet. Nem nézek semmit, a híreket is csak reggelente 5 perc alatt átfutom a mobilomon amig a kló-n ülök.
2014. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Én szeretem mindkettőt,rtlklubot kicsit jobban. Nagy divat lett utálni! Meg azt is,aki nem utálja őket,sőt (tejóég!!!) nézi is őket. Mint pl. ÉN. Nekem az rtlklub az alap. Nem azért,mert elhiszem pl. az Éjjel-nappal Budapestet,Barátokat,nem. Ne legyünk már demagógok. De hogy híreket is snassz nézni,azt már fel nem fogom.

Tudjátok,mit? Nézzen mindenki azt,amit akar. Béke.

2014. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
60%
Ha pazarolsz rá utálatot, az gáz, mert az is olyan mintha néznéd! Vágd ki a tv-d a lakásból s akkor garantálom neked, hogy semmilyen éteri szenny nem önti el az otthonod! Miért kell a világ hazugságait s negatív híreit néznem ahhoz, hogy boldog legyek? Ha van füled, megérted!
2014. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!