Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti szoktátok nézni a Tv...

Ti szoktátok nézni a Tv Paprika műsorait?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nagyon szeretem a Tv Paprikát, ugyanis el lehet lesni egy-két jó receptet, mellesleg meg valahogy ellazít, megnyugtat, ha ezt a csatornát nézem. :)


Két dolog viszont eléggé zavar, mégpedig az, hogy tele van már reklámmal, és az, hogy eltűntek erről a csatornáról azok a magyar sütős-főzős sorozatok, amik anno leültettek a képernyő elé.

Ilyen pl. a süssünk valamit, mit eszünk ma?, bogrács project, bortúra késsel-villával, varázslatos növények (Ilcsi nénivel), grillrácson, és még sorolhatnám...

Ti szeretitek ezt a csatornát? Ha igen, akkor nem hiányoljátok ezeket a műsorokat?



2014. szept. 8. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem tv-zek, mivel nincs tv-m, de mikor pl. mamámékhoz megyek, ahol vagy tv-zek míg alszanak, vagy keresztrejtvényt fejtek, akkor mindig ezt a műsort nézem. Meg néha mama is beül nézni, és neki is tetszik :)


Hiába van vagy 150 csatornájuk, csak ezt bírom nézni, de engem is zavar sok reklám, meg pár nem olyan jó műsor. Pl. mikor az utcai árusok kajáját kóstolja valaki, nem is értettem minek ez ide.

Amúgy ajánlom megnézésre a Jamie belevág, és Jamie vidéki konyhája műsorokat. Persze letöltve.

2014. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!