Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik csatornán tudnám...

Hipstercica kérdése:

Melyik csatornán tudnám követni az afc ajax mérkőzéseit? Milyen gyakran vannak meccseik vagy hogy működik ez a dolog?

Figyelt kérdés
most kedveltem meg a csapatot eddig nem nagyon néztem focit ezért nem tudom hogy zajlik ez

2014. júl. 15. 21:30
 1/2 anonim válasza:
Sport1,2 szokta adni a meccseiket. Általában vasárnap szokták a bajnokikat játszani, ritkább esetben szombat este. Bajnokok Ligájában is részt vesznek. Sajnos idén is nehéz csoportba kerültek, így aligha lesz meg a továbbjutás, de mivel a Barcával és Psgvel vannak egy csoportban, tuti fogja adni a tv valamelyik elleni meccsüket(sport1,2 vagy digisport1,2). Ja és ezek hétköznap vannak, kedden illetve szerdán.
2014. aug. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. okt. 10. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!