Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Híradó: Nézni és szörnyülködni...

Híradó: Nézni és szörnyülködni vagy jobb teljesen tudatlannak maradni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha a "VV Cafat megmutatta bájait egy férfimagazinnak" vagy a "Brutálisan kegyetlenül véresen borzalmas rablógyilkosság történt, felkavaró képek következnek", esetleg a "Lerágta saját lábát a 120 éves csecsemő" és "Kétfejű kecske született Peruban" tipusú hírekre gondolsz, akkor jobb tudatlannak maradni. Ha a kormánypárti csatornák finoman fogalmazva is megszűrt híreire gondolsz, szintén. Ha találsz olyan csatornát, ahol a valósághoz közelebb álló híreket mondanak, akkor jobb tudni, mi történik körülötted, még ha azok nem is élvezetes dolgok.
2014. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ez az,hogy a kettő nincs különválasztva(én legalábbis nem tudok olyan helyről ahol csak érdemi történésekről számolnának be)...ezért voltam kíváncsi az emberek gondolkodására,bár 1nél több válaszolóra számítottam...:D
2014. júl. 6. 20:54
 3/3 Az ember aki más válasza:
A menetrend...politika,baleset,kit támadtak meg-öltek meg,baleset,politika,évszaktól függő anyagok,bűnözés a végére néha valami kisállatos anag(hol született állatka,hová hoztak állatkát stb.) durván ennyi.
2014. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!