Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 69 resz tartalmat nem tudjatok...

Rita Brza kérdése:

69 resz tartalmat nem tudjatok leirni? Mert kivancsi lennek ra

Figyelt kérdés
68 resz nagyon izgalmas volt kedvenc reszem nem tudjatok hogy 69 resz melik lehet??

2014. máj. 15. 12:33
 1/6 karesz01 ***** válasza:
És minek a 69.részének a leírása kellene ????????????????
2014. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt jó. Nem értettem hogy Megaman-nek miért kellet megküzdenie Farkassal. Aztán meg bejött Mario hogy elvegye Sonicnak az egy gyűrűjét. Ja bocs elfelejtettem odaírni hogy SPOILER veszély.
2014. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, kiirhatta volna,h melyik sorozat, de am ott van a keresőszavaknál h "Violetta".
2014. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nagyon élveztem a 69. részt. Többször is megismételtük. :D
2014. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na ha a Violetta 69. részére vagy kíváncsi akkor leírom:

Angie megbánta hogy megcsókolta Hermant és ezt Gregorio látta majd Angie próbálja kimagyarázni magát de Violetta annyira beleélte abba magát hogy az apja és Angie együtt lesznek és jön Pablo, meg akarja csókolni Angie-t de Gregorio közbevág és beköpi neki Angie-t hogy megcsókolta Hermant ezért Pablo szakít vele:(. Ramallo elmondja Olgának hogy kicsoda valójában Angie. Jade továbbra is meg akar szabadulni Violettától és Angietől. Matías és Jade tönkre mentek. Herman pedig szakítani akar Jade-del de nem tud.Jade el akarja hurcolni egy jótékonysági estre az egész családot ami miatt Vilu és Angie nem tudna elmenne a reality döntőjébe de másnap kitalálnak egy újabb hazugságot hogy Vilu beteg és Angie otthon marad vele de lebuknak. Tomas és Francesca összefutnap Violettáéknál xD és mindketten azért vannak ott hogy Vilut elvigyék a stúdióba és Fede nyerte a realityt


de itt van nézd meg!:

[link]

2014. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a 69-es rész tartalmát mondanám el az akkor már 18 karikás lenne XD
2014. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!