Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Pontosan mikor fognak a...

Pontosan mikor fognak a DRAMAtical Murder-ből animét csinálni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaj de jó összefutni valakivel aki szintúgy az animéjét várja..XD Pontosan még én se tudom, valamikor nyáron. Minden esetre keresgéljünk mind a ketten.....ha találok valami új infót akkor leírom. Lécci te is szólj ha találsz valamit. :)
2014. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miert szeretik a lanyok ezeket a yaoi-s cuccokat?


amugy angol oldalak is csak annyit irnak hogy "This Summer" szoval meg nincs pontos datum, de elvileg sokat valtoztatnak rajta es nem lesz yaoi, akkor meg lehet en is megnezem.. :D

2014. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem minden lány szereti a yaoit. Aki meg igen az azért mert amúgy is a lányok a célközönség. ....Minden esetre akár lesz benne yaoi akár nem biztos h én megnézem. Aoba és Noiz karakterét nagyon megkedveltem( a yaoitól függetlenül) :)
2014. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, 1-es kérdező persze, hogy írok majd. Én csak azt hallottam, hogy nem lesz annyira hard core yaoi mint a visual novel.
2014. máj. 17. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok :D

Asszem találtam valamit: [link]

eszerint július 1.én kezdik vetíteni, de jóég tudja, hogy ez mennyire hivatalos... Mindenesetre a semminél több ^^"

2014. jún. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
már alig várom hogy elkészüljön, a mostani nyáron elég jó lesz a yaoi felhozatal ^^
2014. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az animéből kimarad a yaoi. Viszont az első rész mát kiadásra került :)
2014. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ennek vége... Pocsék volt
2014. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!