Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan tudom lejátszani az ....

Hogyan tudom lejátszani az . MKV fájlokat megosztáson keresztül az LG 42la620s-n?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy LG 42la620s-t, és elméletben támogatja az mkv fájlkiterjesztés, megosztottam egy-két 3D-s filmet, mind mkv fájl, és valamiért nem látja őket a tv. Tudnátok segíteni, hogy esetleg kell-e valamilyen progit használnom vagy valami? :)

2014. máj. 13. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a fájlok nem hivatalos forrásból származó tartalmak mindenféle saját videókódolási beállításokkal, amelyeket legtöbb esetben csak az asztali gépek tudnak hibátlanul lejásztani a cél médiachipek nem.
2014. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez meg sem jeleníti a megosztott fájlok között, pedig azt írták, hogy képes lejátszani.
2014. máj. 13. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nem látja mert nem képes lejátszani vagy olyan kódolással készült amit nem támogat a TV médialejátszója. Próbálj ki több .mkv fájlt, hogy mást visz e. Ez attól is függ, hogy a hang DTS -e. Sok TV nem bírja a DTS-t például. Vagy a bitráta is bekavarhat.


Ha nem sikerül akkor itt van pár alternatíva:


.iso -ba szedd le a filmet.


Vegyél külön médialejátszót pl.: asus o play hdp-r1.

2014. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!