Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az x-factorban énekelnek a...

Az x-factorban énekelnek a versenyzők amit ők akarnak, vagy kategóriák vannak és különböző műfajokban kell éneklniük?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem azt enekelsz amit akarsz.nem muszaly enekelni,birsz tancolni is meg stb.
2009. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy tom, hogy az x-factorban csak énekelni lehet, és kategóriánként lesznek a versenyzők, az biztos, hogy kor szerint, de nem tudom, hogy a műfaj szerint, hogy lesznek.. de itt sokkal nehezebb lesz, asszem feladatok is lesznek, de aki megyeri az nem csak magyarországon lesz híres :D csábítóó :D:D
2009. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én figyelemmel követtem eddig a brit x-factorokat. Különböző kategóriákban indulnak, pl 25 éven alatti fiúk-lányok, csapatok, és 25 éven feletti fiúk-lányok. Csak és kizárólag énekelni lehet. És ha bejut valaki, akkor mindig meg van beszélve, hogy mit kell énekelnie, nem csak ő dönti el. nézz bele youtubeon, itt a legutóbbi győztes: http://www.youtube.com/watch?v=7rwE8MH9kP0&NR=1
2010. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!