Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyerje a...

Szerintetek ki nyerje a VV6-ot, kinek szurkoltok és főleg, miért?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen a kérdés azokhoz szól akik nézik a műsort, nem pedig azokhoz akik nem nézik vagy egyenesen utálják, de ellenállhatatlan késztetést éreznek arra, hogy ezt mindenkivel tudassák!


Egyébként én azt mondom Nyerjen a kutya!

Odabent már mindenki katasztrófa, úgy vélem senki nem érdemli meg.

Azt mindegyikük bebizonyította, hogy mennyire jól tudnak bulizni, inni és felelőtlenül viselkedni. Én a magam részéről már egyik bent lévő emberben sem látok semmi nagyobb értéket vagy erényt (az őszinteséget pedig ne emeljük már akkora piedesztálra mert számomra az alaptulajdonság).


2014. máj. 3. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Az érdekesebb helyzeteket teremtő szereplőket Laci, Simon, Zsolt, Dávid, Ádám kiejtették. A bennmaradók nagy része 4 hónapot punnyadt végig és ezt valami hatalmas teljesítménynek értékeli. Mint azt, hogy Viki például párbajozott 1-szer valamikor a 4. héten és ezért ő azt mondja, hogy kiérdemelte, a TOP5-ben legyen.


Én azt mondom nyerje Krisztián. Ha már háromszor kirángatták párbajozni, és mindig visszajött, mert ez kellett a nézőknek, megérdemelné.

2014. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akiknek én odaítéltem volna (Zsolt, Józsi, Dávid) sajnos már kiestek, jelen pillanatban vonakodva de még Vikiről tudnám elképzelni, hogy jól kezelné a nyereményt. Krisztiánt én pedig a TOP 3-ba se engedném be, amit ő csinál az nem őszinteség hanem bunkóság, emellett arrogáns és flegma, azt hiszi, hogy mindig mindenben neki van igaza.
2014. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik egy csicska. Amit csinálnak az meg színjáték egy forgatókönyv alapján.
2014. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Zsófi, mert ő a legviccesebb, aranyos, jólelkű. Esetleg Viki, bár ő csak kb. a feléig volt érdekes. A többi üvöltözős idióta.
2014. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zsófi nyerje, vagy Viki én őket bírom, ők engem mindig megnevettetnek, szerintem megérdemelné mindkettő h nyerjen.
2014. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha már mindenképp meg kell nyernie valakinek akkor inkább Viki legyen.


Zsófi egy hisztis, infantilis, beképzelt és végtelenül buta lány. Nagyjából egy 12 éves szintjén áll és ezt komolyan mondom, a 11 éves unokahúgom viselkedik úgy mint ő.


Krisztián kész katasztrófa. Ostoba, primitív, bunkó és állandóan vagy hisztizik, vagy hőbörög, vagy mártírkodik, vagy sajnáltatja magát. Izával való nagy "szereleme" pedig szánalmas.


Iza egy rosszindulatú, önző, hisztis (úgy tűnik ez népbetegség), irigy és fennhéjázó nő aki nagyon nagyra tartja magát holott szó szerint egy 0. Pluszban még nagyon kulturálatlan is.


Aurélió pedig egy végtelenül beképzelt, egoista, hisztiző és kiabáló, sokszor infantilis kisfiú. A nagyképűsége a beszédstílusából is egyből kitűnik amikor úgy fogalmaz, hogy "őket szeretném magam körül látni a döntőben", mikor egy normális ember azt mondaná "magam mellett". A legszomorúbb, hogy egyébként semmi oka nem lenne annak, hogy ekkora májernek képzelje magát, nem tudom honnan ez a nagy önbizalom és mire...


Viki sem egy matyóhímzés mert nagyon jól tudja kavarni a szart de végső soron ő nyerni akar, ez a játék lényege. Nem egy erkölcsi tanmese és nem egy örök barátságot elősegítő reality.

2014. máj. 3. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:

A szerint ,hogy ki miatt néztem szívesebben a műsort,kin nevettem a legtöbbet,kivel éreztem a legtöbbet együtt stb. aszerint Auréliónak adnám. De mivel tudom,hogy nincs túlzottan rászorulva a nyereményre és csak elszállna tőle az esze,így nem neki,hanem inkább Vikinek. Bármennyire is fáj ezt leírni,mert Viki az elejétől kezdve nem szimpatikus számomra,de ő az egyetlen aki tudna is mit kezdeni a nyereménnyel.

Ha lehetne választani akkor egyikőjüknek sem adnám. Krisztiánt pedig én sem látnám szívesen a top3-ban. Borzasztó nagy színész ez a gyerek,amilyen szinpatikus volt az elején most annyira taszító. Amit leművelt Izával meg a kiskutyával kimutatta,hogy milyen is valójában.

2014. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ARTÚRÓ!!
2014. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8.:halkabban te csicska
2014. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!